LG DH6530T

• skvělý výkon
    • dobrá cena
    • nutnost dokoupit HDMI a optický kabel
    • kabel k zadním reproduktorům by mohl být delší

Tento produkt rozhodně doporučuji. Zvuk je opravdu perfektní. Někdy má kino problém s přehráním filmu (ikdyž je ve formátu .avi, skočí hláška, že se jedná o nepodporovaný formát, přitom jiný film ve stejném formátu přehraje bez problému). Nastavení je poměrně intuitivní. Nevýhodou je nutnost dokokupení HDMI kabelu (a optického kabelu). Celkově jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Skvělé domácí kino se slušným výkonem
    • Subwoofer by mohl být malinko výkonnější, ale i tak poslech je jedna báseň. Jen chudáci sousedi :-)

Pro běžného uživatele zcela dostačující kino za slušné peníze. Je nutné si dokoupit HDMI kabel a optický kabel na propojení repro s tv, ale to je otázka pár korun (do 500Kč)
    Stojací reproduktory je možné bez problémů zavěsit na zeď, což jsem i já udělala a vypadá to skvěle
    Koupě tohoto výrobku bylo dobré rozhodnutí, neměnila bych

FM Tuner
Celkový výkon
1000 W

Hledáte-li domácí kino, které vám poskytne kvalitní prostorový zvuk, nabízíme vám LG DH6530T DVD systém domácího kina. 5.1-kanálový prostorový zvuk ze 4 sloupových reproduktorů a subwooferu vám svým výkonem doplní zážitek ze sledování filmů na vaší TV. Mezi přednosti LG DH6530T patří konverze hudebního CD na MP3 přímo do MP3 přehrávače přes USB, převzorkování na 1080p, 1x HDMI výstup a funkci Simplink.

Procesor prostorového zvuku

Díky jedinečné kalibrační technologii od LG v procesoru prostorového zvuku je ozvučení 3D plnější a realističtější.

Zvýšení rozlišení na Full HD

Velmi často se stává, že externí obsah z internetu nebo z přenosného zařízení vypadá v televizi špatně vzhledem k nízkému rozlišení. LG nabízí řešení převodem na vyšší rozlišení (1080p), které jako zázrakem zvýší rozlišení původního obsahu tak, že vypadá i na velké obrazovce dobře.

Simplink™

Jedno dálkové ovládání a vše je pod kontrolou. Celý AV systém lze ovládat ovladačem SIMPLINK™. Pomocí řídících signálů přes kabel HDMI lze SIMPLINK™ sloučit se všemi produkty od LG.

Portable In

Funkce Portable In umožňuje uživatelům vychutnat si hudbu a další digitální obsah přenosných přístrojů jako MP3 přehrávače, laptopy a osobní multimediální přehrávače prostřednictvím audiosystému LG.

Přímý záznam a přehrávání přes USB

S domácím kinem LG Blu-ray™ můžete nejenom přehrávat soubory na zařízení USB ale také během poslechu nahrávat z CD nebo rozhlasové pořady z vysílání s FM na USB.

TECHNICKÉ PARAMETRY LG DH6530T:

LG Aplikace Ne 3D 3D zvuk Ne 3D / 2D Ne / Ano

Propojitelnost

USB Ano

Příslušenství

Kabely k reproduktorům Ano (6ks)

Rozměry (š x v x h) mm

Hlavní jednotka 360 X 60.5 X 299

Krabice 875 x 442 x 374

Spotřeba energie

Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí) Bude upřesněno

2zákazníci nedoporučují produkt

• Krátká odezva
    • Nutnost dokoupit optický kabel

Výborné. Koupeno kvůli herní konzoly na zlepšení herního zážitku.

• dobre je to

• kabel k zadním reproduktorům by mohl být delší

• , zakoupeno v EVA.cz

• Skvělé domácí kino se slušným výkonem

Koupě tohoto výrobku bylo dobré rozhodnutí, neměnila bych

• Nepřehraje mi ani jeden formát videa,zvuku,čehokoliv.....na flešce to nenajde vůbec nic...dal sem tam 7 různejch formátů filmu a mp3,waw,wma a tak..nenašlo to vůbec nic

nevím jak je možné že nikdo nemá problém s formáty..nechápu to

doporučuju!!

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dobrý zvuk
    • Pěkný vzhled
    • Příznivá cena
    • Nepřehrává přenosné HDD! Pouze Flash! (napsáno přímo návodu)
    • Problém se zapojením přes HDMI

Nevyzkoušeli jsme ani DVD, primárně jsme totiž kino zakupovali kvůli USB vstupu a podpoře 1080HD - bohužel nás externí HDD od WD není podporovaný - podle návodu není podporovaný žádný HDD, což pro mě bylo velkým zklamáním a bohužel na stránkách Alza.cz toto nebylo nikde uvedeno.
    Zároveň jsme měli problém s propojením přes HDMI, které normálně funguje.
    Kino je za tu cenu velmi líbivé - reproduktory jsou dostatečně vysoké, subwoofer byl slabší, než na který jsem od Sony zvyklá...
    Cena tedy odpovídá kvalitě :)

• , zakoupeno v Expert.cz

Doporučuji :)

• , zakoupeno v Electro World

• Slušný výkon (1 000 W)
    • Reproduktory s podstavci
    • HDMI i optický konektor
    • Podpora Dolby Digital přes optický vstup
    • Nižší hlasitost při 2.1 (přehrávání hudby)

Kupoval jsem k multimediálnímu centru/herní konzoli a 46" TV do podkrovního, bytového obývacího pokoje primárně jako reprosoustavu. Kino potěšilo slušným, hlasitým projevem (pokud obsah/zařízení podporuje 5.1 kanálů) - předčilo očekávání. Při běžném poslechu sterea (2.1 - např. hudba) je však hlasitost nižší, to je ale jasné.

Hlavní jednotka má celkem příjemný, moderní design, potěší podstavce pro satelitní reproduktory, které umožňují široké možnosti rozmístění a udržují repro ve správné výšce. Bohužel není úplně 100% ideální stavění reproduktorů bez těchto podstavců (chtěl jsem přední vedle televize, zadní na podstavcích za pohovkou) - jde to, používám je tak, ale jsou mírně vratké.

Co se zvukového výstupu, jedná se o levnější 5.1 kino, takže nepodporuje pokročilé zvukové technologie, ale umí alespoň Dolby Digital, což je za danou cenu dostatečné.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• skvělý zvuk, lehké ovládání, krásný obraz
    • nemá

doporučuji...zatím jsme žádné mínus neobjevili i délka kabelů byla akorát, obraz na velké televizi ( 152) krásný, zvuk skvělý a čistý