Sony BDV-E880

Počet předvoleb tuneru
3D Ready
MP3

• , zakoupeno v Electro World

• Vzhled,cena,usb v zadu i ve předu,velká nabídka funkcí,zakryte reproduktory,nižší řada měla dobrá hodnocení v časopisu test.
    • Menu je v angličtině.Bylo by lepší kdyby bylo v češtině.

Zatím mám kino jen krátce,ještě není vše odskoušené.Ale to co jsem měl možnost na kinu vyskoušet mě mile potěšilo.Vše funguje.Měl jsem trochu obavy protože televizi mám Samsung,aby to nedělalo neplechu,ale ještě se nic neprojevilo.Jen to menu by mohlo být česky,ale není to překážkou.Bude jen trvat trochu déle než se vtom člověk z orientuje.

FM Tuner
Dálkové ovládání
Počet předvoleb tuneru
3D Ready
MP3

BRAVIA Internet Video - Přenášejte hudbu, video a sportovní a televizní pořady služby Catch Up přímo z internetu díky platformě BRAVIA Internet Video. Přehrávač Full HD 3D disků Blu-ray Disc™ a DVD - Sledujte filmy ve 3D a dopřejte si fantastické sledování živoucího obrazu se zvýšeným rozlišením pro běžné disky DVD až na kvalitu téměř 1080p. 3D prostorový zvuk - Jedinečná technologie společnosti Sony dodá prostorovému zvuku i 3D obrazu ještě větší rozměr hloubky, jako by vycházely zpoza televizoru. 2 vstupy HDMI - Jednoduché připojení a ovládání mediálních zařízení prostřednictvím dvou vstupů HDMI, jako je například set-top-box či herní konzole. Širší oblast poslechu - Nový oblejší design reproduktorů dokáže vaši místnost zcela vyplnit prostorovým zvukem bez ohledu na to, kde sedíte. Automatická kalibrace reproduktorů - Automatické nastavení zvuku jedním stiskem pro flexibilní umístění reproduktorů a optimální kvalitu zvuku. Lze používat s přehrávačem iPod i telefonem iPhone - Dok pro přehrávač iPod či telefon iPhone umožňuje ovládat a přehrávat hudbu videa a fotografie na obrazovce televizoru. Ovládání pomocí zařízení typu Smartphone - Telefony iPhone, přehrávače iPod touch nebo telefony se systémem Android™ můžete používat jako dálkové ovladače a s jejich pomocí na internetu vyhledávat videa. Vylepšení obrazu i zvuku - Díky službě BRAVIA Internet Video si můžete vychutnat i méně kvalitní obsah z internetu s lepším obrazem i zvukem. Wireless LAN Ready - Přenášejte bezdrátově obsah z internetu (adaptér pro bezdrátové přenosy Wireless LAN se prodává samostatně).

• snadna instalace, moznosti nastaveni zvuku, 2xUSB / jeden je mozno vyuzit k prilozene kolebce pro iPhone, iPod / 2xHDMI pro pripojeni dalsiho prislusenstvi / herni konzole, PC aj. / libivy minimalisticky design / dechberouci zvuk
    • chybi cesky navod, menu je taktez v anj / je mozno vybrat z dalsich jazykovych mutaci, cestina bohuzel chybi i po updatu firmwaru

Pro znacku Sony a tento konkretni model jsem se rozhodl po precteni nekolika recenzi a diskuznich for, ktere jsou vesmes pozitivni, dale kvuli provedeni / dva velke reproduktory vepredu, dva male vzadu - kvuli dispozicim meho bytu.
    Mel jsem trochu obavy z instalace, jelikoz nejsem zrovna extra technicky typ, k memu prekvapeni to zabralo i s vybalenim, prestavbou nabytku a samotnym zapojenim cirka hodinu.
    Po zapojeni je mozno ihned nainstalovat update firmwaru / pripojeni je nutne popres ethernetovy kabel, wi-fi je mozno dokoupit / pruvodce nastavenim vas provede taktez nastavenim zvuku pomoci prilozeneho mikrofonu.
    Zatim odzskousen Blue-Ray prehravac / film Gladiator je zcela jiny / kolebka pro iPhone / herni konzole / USB - vse bez problemu. / nekde jsem se ale docetl ze neni podporovan format DivX, pouze Xvid /.

• Vynikající zvuk,2x USB (vpředu i vzadu),možnost aktualizace,sledování 3D,automatická kalibrace repro pomocí připoženého mikrofonu,působivý design
    • Dodáno bez českého návodu

Skvělý zvuk,málokterá značka umí udělat zvuk tak jako sony,mnoho užitečných funkcí,které konkurenční kina nemají,přehledné menu,oproti kinům značek LG,Samsung apod.o 100% vede ve všem,pro mě SONY nemá v této oblasti konkurenci.

• , zakoupeno v Electro World

• Menu je v angličtině.Bylo by lepší kdyby bylo v češtině.