LG BH7520T

5+1
Celkový výkon
200 W

• , zakoupeno v Electro World

• perfektní zvuk, ovládání, provedení. Přehrává většinu formátů (mkv..) Používám s kombinací HDD 1TB a spokojenost.
    • USB vstup pouze z přední strany a při pravidelném používání zhoršuje vzhled

celkově jsem s LG spokojen a po provedení uživatelského nastavení mi kino plně vyhovuje

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Vzhled
    • Zpracování
    • Funkce
    • Přehledné menu v ČJ
    • Přehraje spoustu nejběžnějších formátů (i ty, které dražší přístroje nezvládnou)
    • Uvítal bych delší kabel k reproduktorům, ale to je to nejmenší koupit si vlastní a kvalitnější za párk korun metr
    • ČJ jen na CD - nutný PC s CD mechanikou

Lehká instalace, vše jednoduché, intuitivní, líbivé menu v ČJ, krásný design, zajímavé funkce a hlavně za tu cenu je toto podle mě opravdu nejlepší volba - nic jiného jsem v této cenové kategorii nenašel. Přehraje velké množství audio i video formátů - některé dražší přístroje nemají tak velký výběr zmiňovaných formátů.Jelikož můžu vést kabely k reproduktorům v liště jen jednou stranou, chybělo mi několik metrů kablíku k reproduktorům, ale neni to drahá záležitost, takže s tím nemám problém. Jinak kabely uvnitř balení jsou zřetelně a barevně označeny, víte tedy jaký kabel kam patří :) Zvládne to i průměrná žena (v dobrém myšleno!!!). Bylo u toho CD s návodem v čj, ale ten jsem zatím neviděl, protože ačkoliv mám doma 2 notebooky nemám CD mechaniku - dnes již téměř přežitek... Uvítal bych návod např. na flash disku. Maximální volume je 40, já mám v průměru 4-6, 7 je hodně nahlas, takže výkon až až...

• , zakoupeno v NAJTOVAR

okokokokokokokokokokokokokok

FM Tuner
Počet reproduktorů
5+1
Celkový výkon
200 W

5.1 kanálový 3D Blu-ray systém domácího kina, Smart TV, hudební výkon 1100W, USB direct ripping, vestavěná WiFi, WiFi Direct 3D blu-ray systém domácího kina LG BH7520T vám nabízí kvalitní 5.1 kanálový zvuk prostřednictvím 4 sloupových reproduktorů a subwooferem, přehrávání 3D Blu-ray disků a standardních 2D disků v rozlišení Full HD 1080p. LG Smart TV technologie a vestavěné Wi-Fi vám umožní přístup k prémiovým a internetovým aplikacím. Mezi přednosti patří 2x HDMI vstup, zpětná zvuková vazba ARC (HDMI 1.4) a konverze hudebního CD na MP3 přímo do MP3 přehrávače přes USB vstup.

LG Blu-ray™ přehrávač

LG Blu-ray™ přehrávač přehrává kromě formátu Blu-ray™ také celou řadu jiných formátů, např. DVD, zvukové CD, MKV, DivX, soubory JPEG aj. (viz specifikace daného modelu). Disky Blu-ray™ posunou vaši domácí zábavu na vyšší úroveň, protože mají více než dvojnásobné rozlišení oproti standardnímu DVD a kvalitnější zvuk.

Procesor prostorového zvuku

Díky jedinečné kalibrační technologii od LG v procesoru prostorového zvuku je ozvučení 3D plnější a realističtější.

Přehrávání 3D

Užijte si úchvatné zážitky sledování jasnějšího a zřetelnějšího prostorového obrazu, přivedeného k dokonalosti pokročilou technologií 3D, na Blu-ray™ přehrávači od LG.

LG Smart TV

S chytrou televizí od LG si užijte celý sortiment kvalitních aplikací pro životní styl, interaktivních her a videa na vyžádání určených pro individuální i rodinnou zábavu. Poznámka: Audio - video produkty nejsou vybaveny webovým prohlížečem (kromě LG SP820)

Chytré sdílení (Smart Share)

Praktické bezdrátové přenášení souborů funkcí Smart Share. Bezproblémově si užívejte obsah uložený v digitálních zařízeních, například počítačích, chytrých telefonech a dalších, na televizní obrazovce.

Wi-Fi Direct™ & DLNA

S funkcí Wi-Fi Direct™ můžete snadno přenášet soubory přímo a bezdrátově. Domácí kino LG Blu-ray™ podporuje Wi-Fi Direct™ a zvyšuje tak propojitelnost, usnadňuje přístup a umožňuje bezproblémové posílání obsahu datovým proudem ve spojení s ostatními digitálními zařízeními.

Zvuková galerie LG

Užijte si nádheru zvuku se zvukovou galerií LG, která nabízí výběr ze sedmi zvukových žánrů k dokonalému akustickému zážitku.

Přímý záznam a přehrávání přes USB

S domácím kinem LG Blu-ray™ můžete nejenom přehrávat soubory na zařízení USB ale také během poslechu nahrávat z CD nebo rozhlasové pořady z vysílání s FM na USB.

Zvýšení rozlišení na Full HD

Velmi často se stává, že externí obsah z internetu nebo z přenosného zařízení vypadá v televizi špatně vzhledem k nízkému rozlišení. LG nabízí řešení převodem na vyšší rozlišení (1080p), které jako zázrakem zvýší rozlišení původního obsahu tak, že vypadá i na velké obrazovce dobře.

Ovladač z chytrého telefonu s aplikací LG Remote

Chytrý telefon se stává všestranným dálkovým ovladačem. Prostě si stáhněte aplikaci LG Remote pro zařízení s operačním systémem Android nebo pro iPhone a užívejte si úplného ovládání domácího kina.

Vyrobeno pro iPod, iPhone a iPad

Užívejte si vlastní sbírku hudby z přístroje iPod, iPhone nebo iPad s ultrabohatým zvukem jednoduše přes USB.

Klíčové vlastnosti

SIMPLINK ●

Okamžité otevření BD mechaniky ●

Aktualizace firmware přes síť ●

Podpora chytrých telefonů ●

Kompatibilní s iPod, iPhone, iPad ●

Náhled (Film / Fotografie) -/●

Příslušenství

Návod k obsluze CD Type

Dálkový ovladač (Typ / Baterie) CB3 / AAA x 2

FM / AM Anténa ●/-

Kabel k reproduktorům ● (6EA)

RCA kabel (žlutý) ●

okokokokokokokokokokokokokok

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• výkon
    • vzhled
    • premium aplikace a LG aplikace

Kromě toho, že kabeláž pro subwoofer je krátká (nemám místo na subwoofer vpředu, musím mít za sedačkou) jsme naprosto spokojený. Výkon reproduktorů je naprosto dostatečný, do bytu dokonce vysoce naddimenzovaný (nad 50% hlasitosti to nemůžu mít, jinak by na mě přišli sousedi a už tak je to dost hlasité).

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Perfektní zvuk,mnoho funkcí
    • Zatím o ničem nevím.

Jsem spokojená.

• Zvukove je tohle kino perfektni,krasne ciste vysky a silne basy jak na hudbu tak na filmy.
    • Wifi funguje taky velmi dobre,youtube a dalsi aplikace se vubec nesekaj.
    • A vzhledove je kino taky velmi pekne
    • Vubec nic

Skvele kino,tohle je moje 3 a nejlepsi.Myslym si ze je to dobrej kup

• Design
    • Zvuk (hlavně 3d)
    • Délka zadních kabelů

Naprostá spokojenost. Využití v bytě 50% max. Za tu cenu nádhera... :-)

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• zcela vyhovuje

zcela vyhovuje

• všechno
    • vubec nic!!

Super kino se spickovym zvukem..

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Nemam zadne vyhrady uplne super vse funguje jak ma a vykon v byte jde na 15% jinak by se sousedi asi zblaznili

Toto kino jsme vybrali z duvodu ceny a kvality prehraje nejdulezitejsi formaty pro prehrani 3d stazene treba s netu date na flash a koukate muzu jen doporucit vyborne kino zadny problem,smart tv maka taky bez problemu vse ok.