Samsung HT-C555

Celkový výkon
1000 W
CD

• , zakoupeno v Televiznistolky.com

• Desing, délka kabeláže, kvalita zvuku, jednoduchá instalace.
    • Menu v angličtině, lehce nepřehledné.

Cose týče porovnání ceny a kvality v každém případě doporučuji.

• , zakoupeno v Digiboss

• Vzhled,výkon,vybavení
    • Nelogické a poměrně složité ovládání

Myslím,že vzhledem k ceně je to dobrá koupě.

• , zakoupeno v marketmedia.cz

• -pěkný design
    • -k ovládání se dá použít ovladač od TV (Samsung C570), takže na stole není "hromada" ovladačů
    • -FM tuner
    • -Snadná instalace.
    • -na lesklý povrch se chytá prach

Jelikož mám TV Samsung, nepotřebuji Blu-ray přehrávač (nemám co bych na tom přehrával), nechci dělat díry do zdi (vysoké reproduktory vedle sedačky) takže toto domácí kino byla jasná volba :-)

Digitální DVB-T tuner
FM Tuner
Počet reproduktorů
5+1
Celkový výkon
1000 W
CD

Stylové domácí kino 5.1 s DVD přehrávačem SAMSUNG HT-C555 podporující DivX, se čtyřmi sloupovými reproduktory, HDMI, USB 2.0 - v černém provedení.

Domácí kino 5.1 s výstupním výkonem 1000 W (reproduktory - 4x sloupové)

Zabudovaný digitální zesilovač

USB (host)

Anynet + (HDMI-CEC)

HDMI v

• Film přehraje solidně
    • Příšerná kvalita zvuku hudby z cd i z přenosných disků
    • Slabé a nekvalitní rádio
    • Basový reproduktor nestíhá
    • Příšerná kvalita přehrávaných fotografií
    • Nepřehledné a velmi lajdácké menu
    • Za relativně málo peněz málo muziky

Kino mám asi půl roku a nijak mne nenadchlo.Mělo by být multifunkční ale umí jenom film. Slibovaný výkon 1000 W lze u hudby využít tak z 50 % jinak se z reproduktorů linou příšerné pazvuky.Rádio má velmi slabý příjem, jdou naladit jen super silné stanice.Přehraje obstojně jenom perfektně nahraná Cd.Rozdíly jsou i u origo Cd. Můžu srovnávat ve stejné ceně jsem vlastnil kino SONY které jsem pro poruchu vrátil.Samsung naprosto propadl ve všem.Vyhozené peníze.

• , zakoupeno v Televiznistolky.com

• Desing, délka kabeláže, kvalita zvuku, jednoduchá instalace.
    • Menu v angličtině, lehce nepřehledné.

Cose týče porovnání ceny a kvality v každém případě doporučuji.

• , zakoupeno v Digiboss

• Vzhled,výkon,vybavení
    • Nelogické a poměrně složité ovládání

Myslím,že vzhledem k ceně je to dobrá koupě.

• , zakoupeno v marketmedia.cz

• Krásný design
    • dobrá cena
    • poměr výkon/cena
    • Zmatené ovládání není intuitivní
    • Nemožnost přizpusobení digit zvuku dle svých potřeb a i ostatní nastavení zvuku nejsou téměř rozeznatelná odsebe. Ale zhruba odpovídá cenové hladině.

Kino Samsung jsem zakoupil hlavně z duvodu že už mám plazmu Samsung.
    Má super design který ladí k mojí televizi. Ovšem ovládání a zvuk jsou průměrné. chybí nastavení zvuku /víšky, basy apod./ dle osobních preferencí.
    Jinak celkem není problém. Uvítal bych více digitálních optických výstupů /má pouze jeden/. Pokud máte plazmu a třeba multimedialní přehrávač máte smůlu. /jako já/.
    Ovšem celkově kvalita odpovídá ceně. Za málo peněz hodně muziky. Pro nenáročné uživatele postačí. Jinak bych se poohlídl po sestavě reciver + repro. pro dokonalé zářitky z HD zvuku 1080p.. Stále se učím ovládání a někdy mě překvapí. Chvílema dokonce žije vlastním životem. Ale jinak se za ty peníze dá doporučit.

• , zakoupeno v Euroshop.eu

• Super design, zvuk,
    • Krátké kabely k reprobednám
    • Špatné šroubky na podstavci repro.(moc silné nešli dotáhnout)

Kinojinak funguje nad moje očekávání za dobrý peníz hodně muziky.

• Skvělý design - nádherně lesklý povrch
    • Křišťálově čistý zvuk
    • Dobře zpracovaný a kvalitní dálkový ovladač - tlačítka pro přehrávání jsou fosforové, takže ve tmě jsou krásně vidět
    • Funkce BD Wise, pokud máte i televizi s touto funkcí, kino si samo nastaví optimální rozlišení obrazovky
    • Upscaling - převzorkuje obraz z DVD ve formátu 720x480 např. na 1920x1080
    • CD-Ripping - Audio CD převede do formátu mp3, které si uložíte např. na připojený externí HDD nebo Flash disk
    • Možnost odšroubovat stojany a zavěsit tak reproduktory na zeď, včetně středového
    • Kabely ve sloupových reproduktorech jsou schovány v liště se západkami a v podstavci je dírka pro ně, takže kabely nejsou vidět
    • Zadní reproduktory je možno připojit bezdrátově po koupi bezdrátového modulu (nevyzkoušeno)
    • Robustní a kvalitní mechanika
    • Dodávaný mikrofon optimálně nastaví rozložení reproduktorů, pokud máte každý jinak a to včetně subwooferu
    • Po dlouhodobém hlasitém poslouchání se přehrávač vůbec nezahřívá na takový výkon
    • Ke kinu mám připojený satelitní přijímač optickým kabelem, zvuk je čistý, takže si programy vychutnávám i v prostorovém zvuku, např. u Filmboxu je zvuk skvělý, ale i u hudebních stanic
    • Přepínání mezi funkcemi je pomalejší
    • Pokud klikáte na ovladač rychleji, kino nestíhá. Musíte na něj pomaleji
    • Nekvalitní šroubky, ulítávají hlavičky
    • Signál u rádia je otřesný i když koaxiál je velmi kvalitní, možná záleží na lokalitě
    • Krátké kabely k zadním reproduktorům
    • Ocenil bych ještě jeden optický vstup
    • Subwoofer by mohl být o něco těžší, pokud nastavíte silnější basy a kino zesílíte na velkou hlasitost, stane se vám to, že vám subwoofer začne ''odjíždět'' po stolku jako mě
    • Na Samsung trošku ochablé menu
    • Pomalé vysunování mechaniky
    • Velmi citlivá mechanika, malinké poškrábání média a obraz se samozdřejmně ''seká''

Kvalitní kino za příjemnou cenu
    Spousta funkcí
    Výborný design
    Kino má sice mouchy, ale vzhledem k cenové relaci bych řekl, že to odpovídá
    Myslím, že domácí kino hned tak nezestárne, i když neumí funkci Blu-Ray

• , zakoupeno v Asope

• ZA MÁLO PENĚZ MOC MOC MUZIKY
    • VŮBEC NIC

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

• , zakoupeno v Asope

• vzhled
    • pokud chcete přehrávat přes kino pouze vysílání z televize (nikoli DVD), je nutné dokoupit digitální optický kabel

Pěkný designerský doplněk do bytu

• , zakoupeno v Euroshop.eu

• elegantní vzhled , zvukově super

Vřele doporučuji