Samsung HT-C5900

FM Tuner
Celkový výkon
1 W

• , zakoupeno v Televiznistolky.com

• Výborný poměr cena/výkon,2 x HDMI vstup/1x výstup, wifi připojení jako dodatečné příslušenství, vše funguje , jak má.
    • Slabší celkový výkon.

Za tuto cenu velmi slušné zařízení s 2 x HDMI vstupy!

• kvalitni pristroj

velmi dobry pristroj pouze u tuneru mi chybi RDS

• skladnost,zvuk super,styl,vybavení,zapojení
    • bez českého návodu,bez instalačního CD,návod dost složitý,
    • složitější ovládání.

vybral jsem si ho pro jeho vybavení,velmi dobrý zvuk,značku,
    skušeností zatím málo ale jsou pozitivní.
    výrobek doporučuji ostatním.

FM Tuner
Celkový výkon
1 W

Provedení výrobku: černá barva

• 3D BLU-RAY domácí kino 5.1 s výstupním výkonem 1000 W (4x satelitní reprosoustavy)
  • přehrává: Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, AVCHD
  • podporuje DivX-HD (i XviD), MP3, WMA, WMV (1/2/3/7), JPEG, Video Up-Scale
  • konektivita: USB (host), HDMI výstup, Anynet + (HDMI-CEC), Wireless ready, iPod kolébka, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální vstup, Audio vstup, 2xHDMI vstup
  • dekodéry zvuku DTS/DTS 96/24(2)/DTS-HD/Dolby Digital/Dolby Pro Logic II/Dolby Digital Plus/Dolby True HD, Smart Volume
  • MP3 Enhancer
  • Power Bass
  • DSP
  • automatické nastavení zvuku
  • BD Wise
  • Crystal Amplifier II
  • Energy Star
  • BD profil 2.0
  • Local Storage (vestavěná paměť)
  • síťová podpora (Youtube, Widgety)
  • WLAN Ready

• Hloubka (cm): 41.60
  • EAN: 8808993927487
  • Záruční doba: 24 měsíců

1zákazník doporučuje produkt

• celkově má skvělou výbavu
    • jelikož vlastním i LED televizi Samsung stačí mi pro ovládání obou zařízení jen jeden ovladač
    • dobrý poměr cena/výkon
    • lesklý vzhled, takže je na něm vidět téměř každý otisk prstu
    • dvířka u přehrávače se občas zasekávají, přesněji řečeno ta "záklopka", která mechaniku zakrývá se při otvírání zasekne a díky tomu se nevysunou ani dvířka samotná

Produkt jsem si vybral kvůli rozměrově menší repro soustavě díky nedostatku místa v místnosti, ale to neubírá na skvělém zvuku, který z repráčků vychází. Designově povedený kousek, který přehrává i 3D filmy. Jakožto vlastník LED televize Samsung jsem uvítal i možnost ovládání televize i domácího kina pouze jedním ovladačem, takže druhý jsem schoval (samozřejmě na obou nejsou všechny funkce). Bez problémů jsem bez aktualizace firmwaru dokázal přehrát doposud všechny filmy na blu-ray, přičemž se i filmy samotné opravdu rychle načetli. Vřele doporučuji. Cena mi přišla vzhledem k výbavě odpovídající.

• , zakoupeno v Televiznistolky.com

• Slabší celkový výkon.

Za tuto cenu velmi slušné zařízení s 2 x HDMI vstupy!

• kvalitni pristroj

velmi dobry pristroj pouze u tuneru mi chybi RDS

• skladnost,zvuk super,styl,vybavení,zapojení
    • bez českého návodu,bez instalačního CD,návod dost složitý,
    • složitější ovládání.

vybral jsem si ho pro jeho vybavení,velmi dobrý zvuk,značku,
    skušeností zatím málo ale jsou pozitivní.
    výrobek doporučuji ostatním.