Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. února 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Hrají perfektně
  • Vzhled
  • Mnoho funkcí
  • Nic mě nenapadá

Výborné domácí kino. Vzhled, výkon, cena.

Ověřený zákazník Nejlevnější Zboží.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2015

Zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Nejlevnější domácí kino s blue ray a smart.
  • Nastavení zvuku.

Domácí kino je primárně určeno k projekci hd filmu a jeho ozvučení, což bez problémů plní. Pokud však má přehrát hudbu, projeví se daň za nízkou cenu. Repráčky jsou 10-ti centimetrové, a proto musí basy zachraňovat subwoofer. Ten ovšem nelze regulovat.
Oobraz je v pořádku a výhodou je i smart, ovšem bez volného prohlížeče.
Náročnější posluchači si budou muset připlatit, nebo seskládat z lepších komponentů.

LG DH6530T

LG DH6530T

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• dobre je to

produkt použivam každej den a je to supr

Panasonic SC-BTT880EG

Panasonic SC-BTT880EG

Přidáno: 18. února 2015

• Výborný zvuk, skvělý obraz, krásné zpracování
  • Nelze ovládačem ovládat televizi pouze AV vstupy a hlasitost nemá vyvážení hlasitosti nemá české menu, což u tak drahého domácího videa je dost zásadní chyba, když televize ho má a je vyráběná v Čechách a videa na Slovensku, když náhodou vypnete dom. kino, tak se automaticky vypne Viera link a je složité menu než se dostanete k ovládání, zbytečně velká krabice snímací bezdrátové snímání signálu zadních reproduktorů, kdyby mi to ElecktroWorldu řekli a ukázali, tak bych si radši koupil LG a to jsem velký zastánce Panasonicu nemá tuner, špatně viditelný displey

Nebyla to dobrá koupě za poloviční cenu máte stejnou kvalitu u LG.
Je zbytečně předražený
tento výrobek je vhodný pouze pro anglicky, polsky, rusky, hovořící zákazníky
Doposud jsem měl vždy Panasonic, jelikož starší nekomunikovalo s novou televizí protože mělo Q link, jinak bych si ho nechal, věnoval jsem ho.
Zpracování výborné

LG LH-T250SC

LG LH-T250SC

Přidáno: 15. února 2015

• Nebojte se toho ja jsem spokojen a kdo dneska kouka na filmy z cd?? Válim to z tv a jsem spokojeny. Rachot to udela za 4000kc Luxus

Nemam problem.

• Prehrava *.mkv i prez Datove Proudy
  • AV REMOTE (ovladani prehravace mobilem) a prehravani zvuku v mobilu - nutna aplikace z marketu
  • bez zbytecneho nastavovani k okamzitemu pouziti
  • vetsi robustnejsi subwofer
  • viceradkova klavesnice v aplikaci Youtube - rychlejsi zadavani textu
  • automaticky roztahuje obraz na celou obrazovku
  • sloupove reproduktory
  • moznost pouzivat zaroven klavesnici s mysi
  • neukazuje nahledy videi
  • datove proudy nejdou ovladat, zastavit, pretacet...
  • Miracast s telefonem nefungoval
  • wifi direct neumoznuje ovladani hlasitosti z mobilu
  • zadne DSP - jen zakladni nastaveni zvuku
  • u filmu nejde zapnout vylepseny zvuk + napr. ProLogic
  • zvuk - slabsi prumer, vetsinou prebuzeny zvuk
  • funkce vyhlazovani videa
  • slozite registrovani kvuli stazeni aplikace
  • pomaly software
  • youtube obcas hlasi "Doslo k chybe, zkuste to zprosim znovu pozdeji" a na podruhe ho zpusti
  • Flash 10.0

Pred X lety jsem shanel 5.1 repracky k pc, abych mohl sledovat filmy. Hodne dobre bednicky staly tolik co domaci kino Samsung. Zvuk me prekvapil, velmi slusny, dost muziky za ty penize. Mel skrytou vadu = mizelo nastaveni zvuku a objevilo se po vytahnuti pristroje ze site a zapojeni zpet. 3x bylo v servisu a 3x nic nenasli, dokud jsem probleneresil osobne s technikem.
Nakonec reklamace probehla - vymena za Pannasonic. Zvuk mel o trochu kvalitnejsi, obraz rekl bych srovnatelny. Krome DLNA fungovalo vsechno perfektne, ale jako "bednicky k PC", k cemu melo domaci kino puvodne slouzit az moc dobry... Velka spokojenost, bohuzel po vyprseni zaruky pri poslouchani radia se za mirne exploze vypnul na vzdy...
Cela rodina uz byla na domaci kino zvykla, takze jsem koupil Samsung s elktronkovym pred zesilovacem. Vyborny zvuk, super obraz, mene kvalitni nahravky dokazal "vyhladit" sposusta funkci a nastaveni, obrovska spokojenost. "Obycejnym konzumentum" se muze jevit ze Samsung ma malo a spise plossi basy. Ale nejednou se soused zminil, at si uberu basy, ze to strasne duni. Nikdy jsem nehral na max, protoze se nedalo v mistonsti vydrzet... s televizi Samsung bylo jedno jaky ovladac se pouzil, protoze Anynet+ poslal signal po HDMI kabelu hlasitost, pretaceni, pauza fungovalo i na ovladaci od televize. Samsung mel zase skrytou vadu, obcas se sam restartoval. Jelikoz to bylo iritujici, zkusil jsem pristroj poslat na reklamaci. Po trech tydnech mi bylo oznameno, ze si mam vzit novy pristroj.

V te stejne cene meli jen LG BH7440P, tak jsem to zkusil. (Za polovicni cenu byl v akci Pannasonic)
Prvni dojmy a provedeni: Tlacitka na vrchu pristroje, uvital bych je nekde ze predu. Konektro USB na prednim panelu budi rusivy dojem. USB konektor v zadu nema dostatek proudu aby utahnul maly HDD, Ale mobil pripojit jde.
Kabelaz je bezne delky, bezne tloustky, uvital bych kvalitnejsi kabelaz.
Po zapojeni pristroje, ktere probehlo bez problemu, fungovalo vse bez nejakeho zdlouhaveho nastaveni...
Reproduktory jsou z lehkeho plastu, ktere jsou kvalitou srovnatelne jako u jinych znacek. LG si spise hraje na kvalitu. Prvni dojem byl dobry, ale pak prislo zklamani. U Pannasonic bedynky vypadaly levne, ale nakonec jsem byl prijemne prekvapen. Reprobedynky od Samsung byly bud masivni tezky plast, nebo keramika, hlinikova membrana az s pulcentimtrovym zdvihem. Podle vzhledu provedeni a vahy, me nic neprekvapilo. Zvuk byl zkratka uzasny.

ZVUK: Velice me zklamal. Subwofer ma mohutne "dunive" az neprirozene basy. Musel jsem mu trochu ubrat, protoze zastiral stredovy reproduktor. Mluvene slovo je malo srozumitelne, zvuk se mi jevi prebuzeny nekdy jakoby "zahuhlany". Prostorovy efekt u filmu spise slaby az zadny. pokud neni nahravka v DTS. Chybi funkce Virtual surround, ktera by zvuk vylepsila. Pokud pouziji nastaveni zvuku "NOC" a film je pouze ve stereo kvalite, zadni bedny nehraji. Pristroj si neumi zvuk upravit do Prologogic. Efekt 3D zvuk spise deformuje a degraduje. V mnoha pripadech nepouzitelny efekt.

OBRAZ: Nic co by me prekvapilo. Chybi nejaka funkce ktera by malo kvalitni DivX vylepsila.Ale je plynuly, bez lagu, trhani, sekani.

KOMPATIBILITA a FUNKCNOST: pristroj nastavuje automaticky "tu nejlepsi moznost", coz je vyhoda pro bezneho uzivatele. Odpada zdlouhave slozite nastavovani. "Vysilani datovymi proudy" fungovalo hned, aniz bych musel neco nastavovat. Stacilo ve windows kliknout pravim tlacitkem na video soubor a zvolit prehrat v zarizeni LG. (U Samsungu jsem musel vypnout firewall).Nicmene z predchozich modelu jsem byl zvykly, ze si muzu video pauznout na ovladaci, pretocit, otevrit si menu, zapnout titulky nebo zmenik jazyk (pokud bylo k dispozici)...LG nic z toho proste neumi. Spusti film podle nastaveni v hlavnim menu. DLNA taky fungovalo taky napoprve, zatim jsem nenasel video, ktere by neslo prehrat. Stejne tak z USB, ale narozdil od prechozich modelu nejsou zobrazovany nahledy videi. Nejde poznat rozdil, jestli jsem v menu pro video, nebo pro hudbu a divim se proc ve slozce chybi videa... Menu pusobi jednotvarne az neprehledne.
Prvni instalace Vas nuti k registraci, coz bezneho cloveka muze az odradit.
Bouzdani po internetu, je temer nepouzitelne, pokud nepripojite klavsenici a mys. LG podporuje obe zarizeni najednou. Nebo mobilem pomoci aplikace AV Remote (muzete si pustit zvuk primo do sluchatek mobilu). Pannasonic mel jednoduche zadavani ovladacem. Samsung umel bud klavesnici nebo mys. Pri prehravani videa v prohlizeci, bylo video trhane,soustavne nacitani, ne vzdy hralo plynule, dale byl problem s flash 11 ktery LG neumi. Brouzdani je lenive, nacitani stranek pomale. Kdyz jsem zkousel prejit na stranku, pak hned na jinou, pak zpatky... takze jsem system tak zahltil, ze zamrzl tak, ze pristroj nebylo mozno ani vypnout. Pomohlo az vytahnuti ze zasuvky.
Youtube dost casto hlasi, ze video neni mozne spustit at to zkusim pozdeji. Nicmene zadavani pro vyhledavani na dalkovem ovladani je rychlejsi nez u Samsungu. Nejrychlejsi bylo u Pannasonic pomoci XT9.
Miracast se mi nepodarilo rozchodit.
Z mobilu spojeni prez wifidirect probehlo uspesne. Kdyz jsem chtel zmenit hlasitost na mobilu, tato moznost nebyla mozna. Musel jsem to udelat ovladacem. Pauza, play, pretaceni fungovalo bez problemu jak na ovladci, tak na mobilu.

VERDIKT: Doporucuji vsem, kteri maji radi, kdyz mohou "z ceho ubrat". A tem kterym nic nerika barva zvuku, dynamika, prednes, citlivost....
LG umi prinest dost "rachotu" i do bezneho obyvaku. Naproti tomu natrefite na jinze znacky, kde dostanete stejnou muziku za polovinu penez.

Po predchozich zkusenostech mi Pannasonic do domu nesmi. LG bych uz take nekoupil. Od Samsungu mam plazmu, monitor, mobily, tablet a naprosta spokojenost. Presto ze jsem se jiz 2x spalil nad domacim kinem Samsung, mam porad chut mu dat 3ti sanci...

Samsung HT-H5530

Samsung HT-H5530

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

stejná značka jako máme televizor, super :)

Philips HTD3540/12

Philips HTD3540/12

Ověřený zákazník TEshop Ověřený zákazník

Přidáno: 11. února 2015

Zakoupeno v TEshop

• Kvalitní domácí kino,které skvěle vylepšilo zvuk televizoru.
  • Nemá české menu.
  • Musel jsem prodloužit kabely zadních reproduktorů.

V této cenové kategorii je to pravděpodobně nejlepší volba.
Jsem velmi spokojen.Výrobek doporučuji.

Harman Kardon BDS 680

Harman Kardon BDS 680

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• super zvuk a design
  • není plně kompatibilní s mojí TV(Panasonic TX-P50GTE) - HDMI(ARC) nespustí tv signál-musím přepnout ručně
  • místy špatně přeložený a nesrozumitelný návod

za ty prachy,až na drobnosti, super

Ověřený zákazník Kamenný obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2015

Zakoupeno v Kamenný obchod

• vse super neni co dodat
  • kratsi predni kabely

dobra cena

Sony DAV-TZ140

Sony DAV-TZ140

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Jednoduché ovládání,
  • Přehledný dálkový ovladač (ostatně jako vždy u této renomované značky)
  • Dostatečný výkon pro běžného uživatele
  • a co je pro mne dost důležité-LAST MEMORY,při prohazování DVD ukládá do paměti poslední místa, což neumí i podstatně
  • dražší modely (mají pouze jedno uložení)
  • V této cenové relaci (2900,-) opravdu nic

Jsem s výrobkem spokojen a mohu jej jako základní a ne moc drahý model doporučit. Délka kabelů k zadním reproduktorům by mohla být větší ale žádný veliký problém, vše se vyřeší zakoupením dvojlinky.

Philips HTB3550G/12

Philips HTB3550G/12

Přidáno: 7. února 2015

• Full HD Blu-ray 3D , délka kabelů, skvělá cena, skvělý zvuk, nezasekává se, přehraje většinu videi- skvělý pro velké televize
  • design

po doporučení kámaráda jsem jsi ho také objednal a jsem nadmíru spokojen.

Yamaha YHT-196

Yamaha YHT-196

Ověřený zákazník megaelektro.net Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2015

Zakoupeno v megaelektro.net

Zařízení výborné, jako hlavní nevýhodu vidím velmi krátký kabel.

Přidáno: 5. února 2015

• Zvuk.
  • Obraz.
  • Přehrávač.
  • S výše uvedenými absolutní spokojenost.
  • LG nebude přidávat aktualizaci s Flash Player 11. Díky tomu nelze přehrávat některá videa přes internet, např.: na České Televizi.
  • Kvůli chybě 'peer failed to perform tls handshake' nelze procházet některé stránky, např.: seznam.cz.

Pokud nepotřebujete smart tv funkce (které sice byly deklarovány, ale nefungují), doporučuji.

Samsung HT-H5500

Samsung HT-H5500

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2015

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Ještě je brzo hodnotit.

Přidáno: 2. února 2015

Supr kino za super cenu. Jenom káble jsou krátké,takže si musíte dokoupit delší ale při ceně cca 5 korun za metr to není žádný problém.... Spolu s televizí lg se stává můj obyvák multimedialni centrem:-) Vžádném případě bych neměnil!!!

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

• Zadni repro stojaci
  • Rozmer
  • USB
  • Bluetooth
  • Strasne pomale prepinani mezi funkcemi
  • Omezene INTERNET funkce
  • Velka prodleva zvuku pri vieralink z televize

Domaci kino za slusne penize, ale ma nekolik nedostatku.
Absolutne nejsilenejsi a nejhorsi nedostatek je prepinani mezinfunkcemi / zdroji zvuku pomoci tlacitka SELECTOR. Na predchozim modelu to slo uplne super a plynule, nehlede na to, ze na ovladaci bylo tlacitko pro kazdou funkci. To ted neni a vsechno je nahrazene jednim tlacitkem SELECTOR. Takze musite prepinat timto, ale je to hrozny, protoze kazde prepnuti ma hroznou prodlevu, asi 10s.
Dalsi problem je zvuk z Tv. I kdyz mate zvuk zbTV pres opticky kabel a mate nastavene zpozdeni zvuku na hodnotu 0, tak zvuk neni synchronni s obrazem. Musite prepnout do modu ARC, pak to je OK, ale v tom pripade nechapu, proc ma kino optiku.
Uplne chybi nejake vysvetleni funkci, kterych je v nastaveni hodne.
Kapitola sama pro sebe je bletooth. Kino dokaze prehravat hudbu z telefonu pres BT, ale kdyz zapnete tu funkci a chcete sparovat telefon, tak telefon zarizenimani nevidi. A kdyz mate v telefonu funkci chytrou funkci NTS nebo NFS nebo jak se to jmenuje, jednoduse prilozite telefon na urcene misto na pristroji a te se okamzite sparuje, tak to proste nefunguje, a to jsem to zkousel s nekolika telefony.
Co se tyka internetovych funkci, tak ty jsou pouze v zakladu a vsechny ctyri funkce obsazene v kine jsou v kazde televizi, takze uplna zbytecnost. Co bych ocenil by byla nejak aplikace na internetove radio, ale ta vubec neexistuje.
Co me prekvapilo, tak kabelaz k zadnim repro neni nijak dlouha, takze kdo nechce tahnout kabely pod kobercem, musi je nastavovat. A to ja nemam nijak obri obyvak!!!
Obcas se mi stane, ze vlozene DVD nebo BD disk v mechanice vydava pri otaceni hlasite zvuky. Lek na to je, vyndat a zandat a pak uz je to ok.
Celkove jsem cekal lepsi vyrobek. Mam PANASONIC v oblibe, takze jsem ani po jine znace nekoukal. Stacilo by trochu dotahnout myslenku u tohoto zarizeni a bylo by tomsuper. Jinak vse funguje, jen podrobnejsi navod s vysvetlenim funkci by urcite pomohl. Kolikrat nastavujete neco a ani nevite k cemu to je :-)

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

LG BH9540TW

LG BH9540TW

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• super zvuk perfektni provedeni
  • zadny

doporucuji zakoupit tento vyrobek