Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Pioneer HTP-073

kvalitni zvuk

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2014

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• máme ho chvíli,ale zatím supr kino
  • kratší kabely k zadním reprákům,což musíme upravit,jinač zatím nic proti jiného nemám

teprv se s ním učím,ale zatím veliká spokojenost

Philips MCD183

Philips MCD183

Přidáno: 30. září 2014

• Už mám tuto sestavu přes 3 roky a funguje skvěle. Čte všechny formáty.

Doporučila bych všem uživatelům, kteří mají rádi dobrý zvuk.

Samsung HT-E5500

Samsung HT-E5500

Přidáno: 26. září 2014

Bezporuchové :-) Dobré. Spokojenost.

Přidáno: 26. září 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• výšky by mohy bejt ostřejší, ale jde to.

nelituji

dobry

Přidáno: 20. září 2014

• hodně funkcí
  • jednoduché zapojení
  • výborně funguje s mou LG plazmovkou
  • perfektní obraz z BD i z USB flashdisku
  • to nejdůležitější- pouze průměrný zvuk
  • na předním panelu není ani zesilovací točítko ani přepínání vstupů
  • USB jen zepředu (zadní jen 300 mA na myš nebo klávesnici)
  • dráty k repro by se daly použít tak na zvonek, ale na reproduktory jsou nevhodné

Koupil jsem si toto domácí kino ke své plazmové TV od LG. Kino přehraje zatím vše, co jsem mu z USB nabídl. Trošku zklamáním je pro mně zvuk, ne že by byl úplně marný, ale zázrak to taky není. Čekal jsem pravda víc. Ale tak to u AIO systémů do 10.000 Kč prostě je. Radši bych oželel mnohé z funkcí za lepší reproduktory. Jinak ale vše funguje jak má a hraje prostorově, samozřejmě líp, než repráky z televize. Třeba se mi podaří v nastavení zvuk trochu poladit.

Philips HTB3570

Philips HTB3570

Přidáno: 10. září 2014

• skvělý zvuk
  • moderní vzhled
  • mnoho možností nastavení zvuku
  • přehledné menu
  • pár ovládacích prvků chybí na dálkovém ovladači např. Sleep
  • komplikované nastavování zvuku při přehrávání přes AUX

Za tuhle cenu by bylo velice obtížné najít jiný stejně dobrý produkt. Pro zákazníky co nechtějí trávit veškerý volný čas vybíráním domácího kina do 7.000 Kč vřele doporučuji.

Philips HTB7150

Philips HTB7150

Ověřený zákazník ELLAND Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2014

Zakoupeno v ELLAND

PRODUKT JE SUPER, NAPROSTO DOPORUČUJI. NÁDHERNÝ ZVUK.

LG HT356SD

LG HT356SD

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2014

Zakoupeno v 123shop.cz

Spokojenost

Přidáno: 4. září 2014

(naposledy upraveno 4. září 2014)

Zakoupeno v Alza.cz

• Hezke a za tu cenu dobre funkce.
  • Na stránkách píšou, že dvd nahrává. Ale už nepíšou, že nahrává pouze MP3 z rádia:( :(

Harman Kardon BDS 680

Harman Kardon BDS 680

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2014

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• nádherný, plný a precizní zvuk při jakékoli hlasitosti
  • všechny potřebné možnosti připojení
  • luxusní vzhled
  • při prvním spuštění při napojení na TV rceiver zamrznul (musel jsem vypnout/zapnout). Po upgradu firmware přes internet už bez problémů.

Samsung HT-E350

Samsung HT-E350

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2014

Zakoupeno v Electro World

• Za malo penez dobry.
  • Centralni reproduktor chrci, asi vada z vyroby..

Samsung dobra znacka

LG BH7530T

LG BH7530T

Přidáno: 29. srpna 2014

• Atraktivní design
  • Technologie aramidových vláken
  • 4x sloupový reproduktor
  • Kvalitní zvuk a slušný výkon
  • 3D Blu-ray přehrávač
  • Dostatečně dlouhé kabely k reproduktorům (pro místnost 5x4m)
  • Digitální optický audio vstup
  • 2x HDMI vstup
  • 1x USB vstup z přední strany (schovaný za výklopnou lištou)
  • 1x USB vstup ze zadní strany
  • DLNA
  • Wi-Fi Direct
  • Bluetooth (pouze přijímač)
  • Miracast (zrcadlení obrazovky z přenosných zařízení)
  • Simplink (možnost ovládání více zařízení jedním ovladačem)
  • FM tuner s funkcí RDS (až 50 stanic)
  • Přehraje snad všechno (včetně formátu MKV v rozlišení 1080p)
  • Podpora CZ titulků včetně výběru ze 4 velikostí písma při přehrávání filmů z připojeného flash disku nebo HDD
  • Funkce LG Smart TV (procházení internetu, aplikace, atd.)
  • Aktualizace firmware přes Wi-Fi (nebo DLNA)
  • Nahrávání na připojený flash disk
  • Podporuje i přehrávání z externího HDD
  • Možnost ovládání mobilním telefonem (Android, iOS)
  • Private Sound Mode (poslouchání na sluchátka přes mobilní telefon - nutnost nainstalovat aplikaci LG AV remote - avc 3)
  • Možnost připojit klávesnici a myš
  • Zamrzání domácího kina při zapnutí (vyřešeno poslední aktualizací firmware)
  • Nutnost zapnutého displeje při aktivaci funkce Private Sound Mode
  • U domácího kina této cenové kategorie by mohl být u přehrávače HDD pro nahrávání filmů, seriálů atd. (lze ale nahradit flash diskem nebo externím HDD)

Dal bych klidně 90%, kdybych neměl zpočátku užívání zcela zásadní problém se zamrzáním celého systému při zapnutí. Stávalo se to v poměru % cca 50 na 50, tzn. při každém druhém zapnutí. Na displeji se objevil nápis WELCOME a poté měl naskočit název připojeného rozhraní, např. HDMI1. Místo toho ale naskočilo HELLO a systém zamrznul. Pomohl jen restart vytažením natvrdo ze zásuvky (vypnutí přes dálkový ovladač nebylo možné).
Už jsem uvažoval o reklamaci, nepomohl ani dotaz na LG care center. NAŠTĚSTÍ po poslední aktualizaci firmware tento problém zmizel. Možná pomohla i změna v nastavení, kdy jsem přepnul nastavení z "rychlého startu" na start klasický, nebo pomalý, nebo tak nějak. Těžko říct. Každopádně kombinací těchto dvou postupů se problém vyřešil a už asi dva tři měsíce běží vše tak, jak má.
Pokud se ale chystáte koupit tento produkt, který už k nám LG nedováží (nicméně podpora produktu stále trvá), tak zvažte, zda-li chcete riskovat podobný problém. Věřím že stejným postupem jako já jej vyřešíte, ale přece jen 10 tisíc je 10 tisíc. Za to chce mít člověk kvalitu a ne se stresovat a nadávat a uvažovat o reklamaci.

Při aktivaci funkce Private Sound Mode pro poslech přes sluchátka připojená na mobilním telefonu nebo tabletu je třeba nastavením mobilního zařízení zajistit, aby se při běhu této funkce NEVYPÍNAL displej telefonu či tabletu. V opačném případě totiž dojde k přerušení datového toku a zvuk bude mít výpadky, případně ustane úplně. Bohužel, toto ještě LG nevyřešilo. Je docela nepraktické mít při sledování filmu přes sluchátka neustále zapnutý displej mobilního telefonu. Dá se to ale snést, pokud je mobil dostatečně nabitý. Navíc si lze snížit jas displeje na minimum a tím šetřit baterii. Každopádně se jedná o krkolomné řešení.

Celkově se jedná o kvalitní domácí kino, které Vás ale může nemile překvapit zamrzáním systému. Problém se však dá vyřešit aktualizací firmware a změnou v nastavení. Známým bych koupi tohoto domácího kina asi nedoporučil, přece jen to není nejlevnější záležitost, a aby se pak zbytečně stresovali při zamrzání kina a nadávali na mě, co že jsem jim to doporučil, tak to raději ne. Ačkoliv jsem momentálně spokojený, tak s ohledem na počáteční problémy bych dnes asi sáhnul po jiném výrobku.

LG DH3120S

LG DH3120S

Přidáno: 27. srpna 2014

• Možnost přehrávání více formátů . Malé satelitní reproduktory , které se vejdou kamkoliv . Možnost připojit chytrý telefon nebo mp3 player .
  • Kratší kabely zadních satelitů . V pokoji 4x4 metry nedostatečná délka . Dosáhne pouze na parapet . Nahrávání na flash disk jen v režimu fat32 . Scart a anténa rádia blízko u sebe . Chybí HDMI vstup (vyřešeno koupí set-top-boxu) , tam už vše nahrávám na zformátovaný ntfs disk .

Je to dobrá koupě , za ty prachy , co lze očekávat . Až bude vše na odpis , poohlédnu se po receiveru . Je pro nenáročného posluchače , který se spokojí s běžným zvukem .

Samsung HT-F4500

• VYBORNY ZVUK-NA TO ŽE REPRAKY JSOU V JEDNE I KDYŽ CEKKEM VELKE BEDNĚ
  • VELKE MOŽNOSTI PROPOJENI
  • DVD BERE UPLNĚ VŠE
  • ČTEČKA KARET + USB !!!
  • Chybi mi vystup na sluchatka

Je treba system trochu složitě nastavit.Pak ale hraje velice dobře.Přidal jsem subwoofer a zvuk je dokonaly.
Dlouho jsem vahal ale jsem maximalně spokojeny !!!
Do menšich prostor je to super řešeni.Žadne tahani kabelaže a rozmišťovani repro.
Super !!!!!!!!!!!!!!

• Poměr cena/výkon
  • Čistý zvuk
  • Online služby
  • Možnosti nastavení
  • Vybavenost (BlueTooth, Wifi apod.)
  • Design
  • Jednoduchost ovládání
  • Výkon soustavy
  • Kvalita zpracování
  • Rychlost online funkcí
  • Chybí automatická kalibrace zvuku, která by byla PLUSEM, ale i tak se dá kino skvěle a detailně nastavit manuálně

Velmi dobrý produkt za tuto cenu. Nečekaně kvalitní a věrný zvuk v podání malých plastových reproduktorů. I přes slabší kabely od repro je zvuk nezkreslovaný a velmi věrný. Překypuje online funkcemi až na běžný www prohlížeč, který chybí. Možnosti využití - jako bluetooth repro pro BT zařízení, FM, online přehrávač a mnoho dalších možností. Online funkce nejsou zpomalené a vyhledávání na youtube je rychlé a pohodlné.
Nákupu nelituji a určitě bych doporučil

Philips HTB3580G/12

Philips HTB3580G/12

Ověřený zákazník Kamenný obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2014

Zakoupeno v Kamenný obchod

• BlueTooth, design, výkon.
  • Poměrně vysoká cena, v ceně by už mělo být WIFI.

Spokojenost

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]