Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Sony BDV-E2100

Sony BDV-E2100

Přidáno: 6. listopadu 2014

• Wi-fi se neseká
  • Bluetooth perfektní
  • absence Češtiny
  • krátké kabely a nedají se prodloužit a ještě tenké
  • DISPLEJ KATASTROFA-musí být zapnuta tv kvůli RDS
  • výkon do bytu stačí, ale neodpovídá popisovanému
  • nelze přehrát z tn.cz a iprima-nemá acrobat reader

Už jsem to koupil, tak si ho ponechám. Nejvíce mi vadí displej,
který je ještě sklopený k zemi.
Doporučil bych produkt, ale nejdřív bych ostatní seznámil s nevýhodami.

Přidáno: 5. listopadu 2014

• To že je nejoblíbenější z velké plejády podobných produktů mu ale bohužel nezaručuje plnou a dokonalou funkčnost.
  • Stojí za starou belu. Nebo bačkoru? Až si to koupíš a rozohníš se, zvol si sám

Měl jsem investici radši propít

oneConcept V51

oneConcept V51

Přidáno: 5. listopadu 2014

(naposledy upraveno 5. listopadu 2014)

• Dobrý poměr cena/výkon a radost z pěkného poslechu a každodenního úníku ze steretypu všedních dnů
  • Vše je v naprostém klídečku

Je super

Panasonic SC-XH70EP

Panasonic SC-XH70EP

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. října 2014

Zakoupeno v ePROTON.cz

• perfektní , jsem velice spokojena

Doporučuji všem.

LG BH9540TW

LG BH9540TW

Brona Vavra Brona Vavra

Přidáno: 27. října 2014

• super!!kvalittni zvuk jak u filmu i u pisnicek!!doporucuju,porad ale nechapu,proc zastaralejsi verze bh9530tw je na heurece porad o litranek drazsi?
  • proti jen netolerantni sousede!a mit kvalitni
  • okna,protoze je to nahul

byvam zatim v byte,takze to nemuzu ohulit trochu vice.1460w ozvuci i kulturak,ale efekty to ma i u nizsiho volume,za 16000 litranku,super cena

LG DH4130S

LG DH4130S

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2014

Zakoupeno v PATRO.cz

• obycejne domaci kino.....hodnota tak 2000
  • slaby vykon,navic nema vystup na scart

nedoporucuji tento vyrobek

Sony BDV-N7100W

Sony BDV-N7100W

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2014

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Dobrý a kvalitní zvuk
  • Pěkné a moderní zpracování

Doporučuji, sony sestavy mají úžasný zvuk a ani po delší době neztrácejí kvalitu zvuku.

Onkyo HT-S4505

Onkyo HT-S4505

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2014

(naposledy upraveno 22. října 2014)

Zakoupeno v OKAY.cz

Přidáno: 18. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• skvělý zvuk
  • cena, výkon
  • dálkovým ovládáním nelze ovládat TV jiné značky
  • na dnešní poměry zbytečně velké provedení

- celkový dojem za tuto investici velice slušný

Philips HTD3570/12

• 4 sloupy
  • Kvalitní zvuk
  • Krátké zadní nevyměnitelné kabely
  • Nepřehraje spoustu video formátů z USB

Ačkoliv má domácí kino 300W RMS, tak zvuk je pro malou domácnost dostačující.

LG BH7540T

LG BH7540T

Přidáno: 11. října 2014

za tu cenu luxus ...

LG BH7440P

LG BH7440P

Ověřený zákazník NAJTOVAR Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2014

(naposledy upraveno 11. října 2014)

Zakoupeno v NAJTOVAR

• Kvalita
  • Moderní vzhled

Narozdíl od někoho níže mi nevadí absence "točícího" tlačítka. Vzhled je více čistější.

Ověřený zákazník ELLAND Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2014

Zakoupeno v ELLAND

• Výborně přehraje snad všechny formáty.Perfektní obraz i u starších DVD.
  • Výborný zvuk,který umocní zážitek z každého filmu.

Tento výrobek splnil přesně to co jsem od něj očekával.
Největší výhoda je asi velmi přehledné menu a jednoduché ovládání.

LG HT805TH

LG HT805TH

Přidáno: 9. října 2014

• Cena/Výkon
  • Jednoduchá ovladatelnost
  • Skvělá delka kabeláže
  • Celkem pěkný design
  • Po 5ti letech každodenního využití bez jakýchkoliv závad!
  • Kvalita zvuku

Kino jsem kupoval před 5ti lety a jsem s ním spokojen. Na filmy, na muziku do malého pokoje či na menší garden párty to bohatě stačí ;-).Zkrátka doporučuji!!

Samsung HT-H5500

Samsung HT-H5500

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2014

Zakoupeno v OKAY.cz

• vcelku povedené
  • nefunguje mi zpětný kanál zvuku z televizoru SAMSUNG UE40D5800 do reprod.přes HDMI kabel ???

produkt vybrán podle recenze
zatím se s ním seznamuji

Samsung HT-F4500

Samsung HT-F4500

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2014

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Krásný zvuk (jsem laik)
  • Zvuk z televize jedním tlačítkem
  • Dobré basy
  • Hezký obraz
  • Menu v češtině
  • Kabely k zadním (prostorovým) reproduktorům by mohly být lepší - musím je prodloužit
  • Subjektivní názory: Trochu zatím bojuju s ovladačem
  • Trochu jiné rozložení tlačítek na ovladači, než od Samsung televize, tak se mi to plete
  • Zapnul jsem kino a zapla se mi i televize, což jsem nechtěl

Velice líbivé domácí kino. Mám Samsung televizi a chtěl jsem i domácí kino stejné značky. Koupil jsem jej za skvělou cenu jako nové, takže jsem maximálně spokojený.
Zadní reproduktory mají sice vcelku krátké kabely) porovnávám s předchozím kinem Philips), ale prodloužím je a bude to OK.
Mám jej teprve chvíli, takže jsem ještě nezkusil všechny funkce a trochu bojuju s ovladačem, ale pročtu si manuál a mělo by to být v pohodě. Ale celkově mám z kina velice dobrý pocit. Hraje skvěle a obraz je díky převodu do HD skvělý.
Chtěl jsem hezké domácí kino s dobrým zvukem a to jsem si taky koupil.

ONKYO HT-S9405THX

ONKYO HT-S9405THX

Přidáno: 6. října 2014

• Nejsem audiofil. Prostě jsem vždycky toužil po domácím kinu a nikdy jsem ani předtím neměl doma např. receiver, repro atd. Nechtěl jsem domů žádná plastová "chrastítka", ale zase na druhou stranu nepatřím k majetnějším takže jsem prostě čekal jak se situace na trhu vyvrbí. V srpnu tohoto roku (2014) byla na Mall.cz akce kde ve výprodeji toto kino stálo ani ne 18 000,- Kč. Neváhal jsem a šel do toho. Nákupu kina předcházela cca 1/2 roční příprava a sledování netu. Potřeboval jsem se zorientovat obecně jak v receiverech jako takových tak i v dalších parametrech. Nakonec jsem se na základě recenzí rozhodoval mezi ONKYO a YAMAHA. Vzhledem k akčí nabídce tohoto setu jsem neváhal. Koupit samostatný receiver a k tomu ještě rozumné repro bych si nemohl dovolit. Sleva 12 000,- Kč byla úžasná. Taky se po setu na Mall.cz zaprášilo...Poctivé domácí kino...krabice velká jako lednička. Váha kolem 60kg. Subwoofer neskutečně velký :-) Bedny opravdu poctivé. Bydlím v rodinném domku. Kino mám v obýváku. Velikost cca 4,5x5,2m. Zvuk je neskutečný...mj. THX...podpora internetu...průchozí ve standby režimu...film jako Zachraňte vojína Ryana...stuejně jako jakákoliv hudba neskutečný zážitek...každopádně vyzkoušeno tak na 1/2 hlasitosti...je to fakt masakr...už tak mi pochodovala podlaha, skříně a skleničky...skutečný prostorový zvuk...kdybych nebydlel v RD tak mně sousedi přijdou ugrilovat...:-) pravda je ta že je skvělá automatická kalibrace,ale pro opravdu nezkušeného uživatele je není nastavování a objevování všech funkcí úplně easy...chce to čas a trpělivost a zkoušet a zkoušet...zkušení s tím problém mít nebudou žáden...Kabely mi vyšly tak tak ale musel jsem je vést pod kobercem což není úplně ideál...kdybych je měl vést podél zdí tak by mi nestačily...až budeme předělávat koberec za plovoučku budu muset koupi nové. Za mně jen samé superlativy...žádná negativa jsem nenašel...kino je úžasné a lze jej samozřejmě využít i jako stereo pro nadšence. Výkon receiveru je až nevyužitelný. Brutální výkonová rezerva...pokud nemáte auto jako já doporučuji si nechat dovézt až do domu tramvají ani busem neodvezete :-) :-) :-)
  • ABSOLUTNĚ NIC.

Perfektní a precizní provedení. Neskutečná výkonová rezerva. Podpora internetu. Opravdu poctivý výrobek. Nezklame ba naopak zvukový výstup i díky certifikaci nadchne. Dřevěné repro i subwoofer. Nemá problém s jakýmkoliv formátem. Vylepšuje obraz / upscaling. TV, SAT receiver i Blue-ray DVD i DVD-Rec mám napojen na AV receiver přes HDMI. Jinou kabeláž již nepoužívám. Perfektní kompatibilita. Rozumí si to jakoukoliv značkou. TV - Blaupunkt, SAT - Go Sat, BR DVD - LG, DVD Rec-Panasonic. Podporuje i zpětný kanál audia - výborná věc.
Za mně 1 s * :-)

Philips HTD3510/12

Philips HTD3510/12

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. října 2014

Zakoupeno v CZC.cz

potřeboval jsem levný zesilovač s digi vstupem pro své dřevěné reprobedny k propojení s TV.

Samsung HT-H4500R

Samsung HT-H4500R

Přidáno: 4. října 2014

• 59W spotřebuje a 500W vyzáří, je to perpetum mobille a vyrábí mi zadarmo elektrický proud.

LG DH4430P

LG DH4430P

Ověřený zákazník NAJTOVAR Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2014

(naposledy upraveno 4. října 2014)

Zakoupeno v NAJTOVAR

• Skvely zvuk.