Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Přidáno: 25. ledna 2020

• Výborný zvuk

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2020

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Výborné domácí kino . Jednoduché , rychle a výborný zvuk. Připojení rychle a jednoduché. Nemám co vytknout .
  • HDMI kabel není součástí balení

Vřele doporučuji. S televizí Samsung plně komunikuje . Nádherný zvuk. Skvělý výkon.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. ledna 2020

• krásný design
  • vysoký výkon
  • "bezdrátové"zadní repro
  • zahuhlaný velmi slabý centrální reproduktor
  • neumí přehrát 4K UHD disky,což je velká škoda
  • nepřehraje všechny zvukové a obrazové formáty

Bezprostředně po koupi jsem zde již jednou tohle "kino"recenzoval,ale časem uslyšíte i mínusy,především velmi slabý centrální reproduktor a ten hraje v systému domácího kina opravdu zásadní roli,po výměně za kvalitní(3repro) v rámci cenové kategorie opravdu velmi slušný zvuk.
Ani ten nejdražší soundbar se tomu nevyrovná,prostě zvuk ze zadu nikdy neuslyšíte.

Ověřený zákazník K24.cz Honza Dvořák

• Podpora všech možných formátů
  • Dolby Atmos
  • Opravdu výkonný reciever
  • Veliký subwoofer
  • Když je dobře nazvučený film, dokáží reproduktory překvapit i po měsících užívání
  • Bluetooth propojení např. s telefonem
  • Velké množství vstupů a výstupů na cokoli, co vás snad jen napadne
  • Snadné nastavení v přehledném menu přímo na obrazovce televizoru
  • Návykové - už nebudete chtít poslouchat běžné repro v televizích

Tohle je opravdu kvalitní audio sestava, která posune sledování oblíbených filmů a seriálů na úplně jinou úroveň. Najednou vnímáte zvuk v celé jeho šíři a věřím, že přesně tak, jak si přáli tvůrci filmu. Prostorový zvuk 5.1 a ještě lépe Dolby Atmos je pak opravdu výrazný zážitek.
Kvalita zpracování jak recieveru, tak reproduktorů je opravdu precizní. Měl jsem předtím domácí kino Panasonic SC-PT580 s pořizovací cenou v roce 2010 někde kolem 6 tisíc a řeknu vám, že to se opravdu nedá srovnávat. A není to posun o 100 %, ale spíš tak o 500 %.
Samozřejmě příjemný bonus je např. streamování hudby přímo z telefonu, apod. Sestavu mám v tuhle chvíli už skoro rok, takže už je řádně otestovaná a rozhodně bych neměnil.

Přidáno: 27. prosince 2019

Zatim kratce na hodnoceni LG kvalita TV, mobil,kino

Ověřený zákazník EuroKing Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2019

Zakoupeno v EuroKing

Super kino,hraje nadherne. Jen kabel neni soucasti

Sony BDV-E4100

Sony BDV-E4100

Přidáno: 8. prosince 2019

Zakoupeno v Electro World

Na obrázku není model ...4100 ale ...6100. Jinak vypadá dobře,hraje dobře.Nevýhoda krátká kabeláž od satelitních beden,ale někomu může stačit(záleží jak je velký pokoj)a vůbec není český návod v písemné formě.

Onkyo HT-S3910

Onkyo HT-S3910

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2019

(naposledy upraveno 2. ledna 2020)

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• vše v jednom
  • podpora Dolby Atmos® a DTS:X®
  • pouze FM rádio
  • velmi tenké kabely 0.25mm

Onkyo HT-S3910 je poslední součást domácího kina. Před jeho nákupem musíte mít TV, multimediální přehrávač, filmový archiv a funkční počítačovou síť. To všechno už mám, takže nákup domácího kina začal dávat smysl.

Onkyo HT-S3910 přijde v poměrně veliké a těžké krabici. Ještě před rozbalením je dobré mít v místnosti rozvedené kabely. Ty dodávané mají tloušťku 0,25mm, takže je můžeme klidně vynechat. Mně osobně stačilo 40m reproduktorového kabelu tloušťky 1mm. Dále budeme potřebovat 2x HDMI a 1x optický kabel.

Po prvním zapojení přichází legrace s nastavením. Po rychlém průvodci není od věci nastavit detailně vzdálenosti jednotlivých reproduktorů. Já osobně jsem měl původně HD přehrávač připojený přes HDMI do TV a audio dál analogově do mini věže. Onkyo doporučuje HDMI do zesilovače a z něj dále přes HDMI OUT do TV. Funguje to, ale zlobí. Např. se mi nedařilo přepnout na TV při přehrávání z HD přehrávače. Onkyo podporuje standard CEC (Easylink - jeden ovladač vládne všem) a tak se snaží pořád přehodit na HD vstup. Nějak nezvládá pochopit, že mohu chtít nechat běžet film na pozadí a dívat se na TV. Protože CEC používám pro ovládání HD přehrávače, nechci jej úplně disablovat. Trvalo mi to dlouho, ale nakonec jsem vše přepojil, abych funkce "HDMI switche" vyřadil úplně. Takže HD přehrávač mi jde přes HDMI přímo do TV a až odtud přes HDMI ARC do zesilovače. Jako záložní trasu mám přímé optické propojení z HD přehrávače do zesilovače mapované na vstup Stream Box. Mimochodem šikovná funkce je vlastní pojmenování vstupů, což doporučuji.

Určitě nezapomeňte nastavit správný počet zvukových kanálů na TV out a v HD přehrávači. Pokud v režimu poslechu Direct vidíte jen 2 kanály, tak všechno, co zesilovač přehrává prostorově, je jen simulace. Při průchodu obrazu skrz zesilovač navíc poměrně dobrá simulace a tak nebudete věřit, že vrtulník, který Vám přeletí nad hlavou, opravdu působí dojmem, že přes Vás skutečně přeletěl. Jenže prostorový efekt se zastaví někde na úrovni ramen. Tady vidím jako velikou chybu, že nikde nevyskočí varování, že na vstupu není skutečných 6 kanálů. Naštěstí je tu režim Direct, který skutečný počet vstupních kanálů zobrazí.

Pro přehrávání filmů by mně osobně stačil jen režim Direct. Hned následující je autodetekce, kde je čisté prostorové DTS a Dolby Digital. U sterea pak all channel stereo. To je z mého pohledu jediný rozumný režim poslechu krom Direct. Prostorový zvuk u filmů je dle očekávání perfektní, připomínku mám snad jen ke středovému reproduktoru, který hraje poněkud příliš obyčejně.

Přehrávání stereo hudby není tak jednoduché, jak by člověk očekával. Zesilovač má touhu při zapnutí zapínat i TV (funkce CEC). Je to zvláštní, protože i setup menu jde ovládat přes čelní display. Pokud chceme poslouchat hudbu postaru (tedy bez TV), musíme při předchozím vypnutí přehodit na analogový vstup AUX. Jde to stihnout i při zapínání, ale je to už trochu divné. To samé platí pro vstup Bluetooth. Kvalita stereo přehrávání není kdovíjaká, přiznám se, že jsem zatím o odstavení mini věže nerozhodl.

Celkově jsem však spokojen. Onkyo HT-S3910 jsem kupoval na chalupu, abych měl kvalitní prostorový zvuk u filmů. To splňuje velmi dobře a za rozumnou cenu. Pro přehrávání hudby potěší Bluetooth. Protože mobilní telefony zvládnou funkci Walkmanu velmi dobře, nechybí mi připojení k Internetu ani k LAN. Naopak bych klidně ubral na snaze řídit všechna HDMI spojení a ocenil bych kvalitnější středový reproduktor.

Sony BDV-N5200W

Sony BDV-N5200W

Přidáno: 2. prosince 2019

• kvalita a spolehlivost

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2019

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Domácí kino za super cenu, samozřejmě kdyby byla nižší je to příjemnější ale po vyzkoušení a uslyšení nádherného zvuku jste přesvědčeni že to za to stojí.
  • Hraje nádherně, nic nešumí, nedrnčí
  • Jednoduché ovládání a instalace do TV
  • Jednoduché zapojení všech drátků
  • Drátky jsou označené barevně který kam zapojit
  • Zvuk hraje i při sledování klasické TV programu, ale je potřeba mít na TV možnost hdmi arc připojení.
  • Možnost volby poslechu z různých repraků (pouze přední , volba 2.1, 3.1,5.1)
  • Nastavení zvuku repraků podle vzdálenosti od posluchače.
  • Zadní reproduktory jsou sice bezdrátové ale pouze tak ze nevede dratek k hlavní jednotce pod televizi. Sami o sobě musejí být spolu propojeny kabilkem a připojeny drátkem do krabicky přijímače, který pak vysílá signál do hlavního přehrávače. Ale i tak výhoda ze nemusíte táhnout kabilky přes cely obývák k přední jednotce a stačí propojit jen tyto dva vzadu.
  • Připojení k netu
  • Fm rádio
  • Máme propojeno s TV LG ale zkoušeno i na smart TV orava, která má také výstup zvuku hdmi arc a funguje vše jak má.
  • Super super super
  • Přehrává DVD a USB připojení
  • Kvalitní zpracování materiálu vypadá luxusně. Černá lesklá. Stojany stabilní.
  • Neobsahuje propojovací kabel do TV - dokupovala jsem hdmi (cca 110,-) (záleží na délce)

Domácí kino které nemá chybu. Doporučuji

oneConcept V51

oneConcept V51

Ověřený zákazník electronic-star.cz Jaroslav Hanzlik

Přidáno: 28. listopadu 2019

Zakoupeno v electronic-star.cz

One concept,vzhledove mluvi Sam za sebe

JackRipper JackRipper

Přidáno: 22. listopadu 2019

(naposledy upraveno 7. dubna 2020)

• vyborny pomer cena vs kvalita tj ideal 23 000czk
  • dynamicky zvuk, urcity wow efekt u filmu
  • kvalita zvuku je na slusne urovni
  • snadne nastaveni
  • jako bonus atmos na efekt
  • hezke provedeni repro
  • zvuk i u music je slusny vzhledem k cene
  • DTS X uz ma
  • AVR Receiver jako u vsech 430w, je to drahe provozovat 24h denne a nebo bez zvuku jen zapnute vezme 55w u PC? Uvidim zde po roce uzivani
  • zpracovani subwooferu, je podezrele moc lehky
  • tenke moc kabely a nutna vymena
  • u repro perove svorky ideal delane na 2,5 -3mm tluste kabely

Chtel jsem po letech vymenit stare repro Genius 5.1 a hledal neco lepsiho, co hlavne umi uz DTS-HD, TrueHD apod. Nic jine se mi nelibilo, takze padla volba na AVR a sestavu.
Cenove se sestava jeste vyplati do castek nejlepe 23 - 24 000czk. Za ceny atakujici uz pres 26tisic, lze sestavit dle meho nazoru i lepe hrajici komplet.
Tady je sympaticke provedeni, kdy sloupky jsou akorat na postaveni na neco, coz se mi hodilo a je to tak dobre pouzitelne i do bytu (pokud uz mate podstavec ci neco).

Mel jsem puvodne Genius 5.1, rozdil to k PC pres HDMI teda je a poznate to zarucene. Kvalita je uplne jinde.Problem je ale ve spotrebe, pokud Genius ve standby rezimu berou 10w a aktivne cca 30w, tak zde receiver bere bez hrani zvuku aktivni 55w a az 430w muze vzit u hrani zvuku, coz bude drahy spas jako nahrada za repro Genius u PC. Mozna se ale pletu a uvidim po roce uzivani.
Nemam to ale realne jeste vyzkouseno na elektrice a zmerenou tuto spotrebu. To planuji jeste presneji promerit.

U filmu ale s DTS-HD bude vetsina lidi spokojena. U music to je trochu horsi, ale u Flac music to zvladne i tak dobre zahrat i kdyz subwoofer je jen doplnek tretiho pasma. Pro narocnejsi, kteri poslouchaji ale i vaznejsi music to ideal nebude. U ostatnich na hiphop, rep, nejake pisnicky je to dle meho dostacujici i po hudebni strance.

Kabely: pokud planujete vymenu tak predni repro ale i zadni snesou ty svorky idealne 2,5mm tloustku. 4mm uz je docela moc a tezko se to tam opravdu dava. Vyzkouseno... predni mam 4mm a zadni 2,5mm. Subwoofer tam jsem vymenil za 6mm kabel.

Pri vyssi investici 35 000, bych uz pak radeji volil treba repro Magnat Monitor 20002 5.1 apod. Protoze 3 pasmo, protoze sroubovaci svorky.

Jeste poznamka k THX verzi vyssi sestavy za 40 000, tam je to uz uplne mimo cenove, jelikoz to uz se nevyplati. THX navic je zarucen (viz clanky co zarucuje) pokud je na to specialne upravena mistnost, jinak dle meho nazoru ten efekt bude postradat smysl.

update 7.4.2020: vyborna sestava pomer cena / vykon za 23 400kc, kdo hraje hry s Dolby Atmos bude nadsen, zvuk prirody, prelet ptaku umi sestava udelat, je pocit jako kdyz leti nad hlavou. Samozrejme nebude to top, jako u plneho Atmos, ale je to opravdu slusne. Nutne to spravne nastavit, nechat posilat original zvuk z PC.

Přidáno: 19. listopadu 2019

Zakoupeno v Electro World

• hraje tak jak má, spokojenost

Přidáno: 10. listopadu 2019

Onkyo HT-S9800THX

Onkyo HT-S9800THX

Ověřený zákazník K24.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. října 2019

(naposledy upraveno 3. prosince 2019)

Zakoupeno v K24.cz

• Na domácí kino výborný zvuk za dobré peníze
  • vše v jednom.
  • Dodávané kabely jsou krátké a mají malý průřez.
  • Na poslech HI-FI jsou přední repro nedostatečné.

Sony BDV-N9200W

Panasonic SC-BTT405EG

Panasonic SC-BTT405EG

Přidáno: 17. září 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• přehraje téměř všechny formáty audio i video
  • skvělý zvuk
  • přehledné menu
  • přes přední USB vstup přehraje soubory i z přenosného externího disku (750 GB)
  • kvalitní poslech rádia
  • možnost párování zařízení přes Bluetooth
  • pomalejší přepínání mezi jednotlivými výstupy

Přidáno: 10. srpna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Při koupi jsem zrovna natrefil na nefunkční kus, zboží vyměněno vše OK. Jediné co můžu je vytknout je pomalejší stoupání hlasitosti.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25