Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Sony BDV-E6100

Sony BDV-E6100

Přidáno: 10. srpna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Při koupi jsem zrovna natrefil na nefunkční kus, zboží vyměněno vše OK. Jediné co můžu je vytknout je pomalejší stoupání hlasitosti.

Sony BDV-N5200W

Sony BDV-N5200W

Přidáno: 15. července 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím ho mám krátkou dobu a funguje bez problémů, akorát nepřehraje některé kodeky.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2019

Zakoupeno v Electro World

• Funguje na jeden ovladač od TV
  • Sám se s TV zapne a vypne
  • jednoduchá instalace
  • oproti předchozímu menší hudební výkon, ale dostačující
  • Menu nemá ČJ

Sony BDV-N7200W

Sony BDV-N7200W

MBole MBole

Přidáno: 12. července 2019

• dobrý zvuk
  • bezdrátové spojení se zadníma reprobednama
  • dostatek HDMI
  • nestabilní OS občas zamrzne, že je potřeba restartovat odpojením ze zásuvky

nebýt nestabilního OS, tak jsem zcela spokojen. Bohužel tahat kabel ze zásuvky je otrava.

Onkyo HT-S9800THX

Onkyo HT-S9800THX

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Chtěl jsem kvalitu a kvalitu jsem si koupil. Tím je řečeno vše.

Onkyo HTX-22HDX

Onkyo HTX-22HDX

Radim Radim

Přidáno: 22. dubna 2019

• hodně připojení na subwoofer
  • hodně nastavení zvuků
  • možná jen ta černá barva a materiál
  • možná lepší vetší display

drahý,ale celkem toho hodně umí...

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2019

Zakoupeno v Elektrochram

• Možná cena.
  • nejde ovládat jinak než ovladačem

LG LHB655NW

LG LHB655NW

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 31. března 2019

• Už samotná pečlivost balení budí dojem kvalitního produktu, a to i po vybalení samotném.
  • Jednoduchá intuitivní instalace beden (výškové repro jsou v krabici oddělené od sloupového podstavce)
  • Nejsem odborník, ale jako náročný běžný uživatel říkám, že kvalita zvuku je na vysoké úrovni (ekvalizér je možné editovat přímo napr. ve WMP apod.), basy jsou překvapivě čisté, nikde nic nechrastí ani při zvýraznění nízkých frekvencí a pro smrtelníka přijatelném volume, výšky také pěkné)
  • Příliš rozměrné podstavce pod sloupové reproduktory)
  • Příliš dlouhé kabely k zasním repro vzhledem k tomu, že jsou “bezdrátové”

Doporučuji, k LG TV Oled jde o cékem pekny doplnek.

Přidáno: 21. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Nejde nastavit obraz,buď je malý obdelník na obrazovce
  • nebo velký,že není normální a vše mizí z obrazovky

Přidáno: 20. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Produkt splňuje mé očekávání,zatím testuji takže moc hodnotit nemohu.Zvuk i obraz dobrý,jen podpora formátů by mohla být rozsáhlejší ale v této cenové kategorii super.
  • Podpora formátů by mohla být rozsáhlejší

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. března 2019

• Kvalitní video, podporuje všechny dostupné formáty, dostatečné dlouhé kabely
  • Menu není v češtině. Kdo neumí cizí jazyk, ten se s nastavením dost potrápí. Dost mě zklamal zvuk. Souhlasím s názorem, že to duní jako ze sudu. A přednastavené zvukové režimi jsou k ničemu. Chtě nechtě si musí člověk pohrát se zvuky a nastavit nějaký kompromis.

Za 9000,- kč jsem očekával lepší domácí kino. Zvuk je fakt bída. Chce to připlatit si a koupit si něco lepšího.

Přidáno: 15. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý zvuk a kompaktní rozměry

Broňa Armies Pomkla Broňa Armies Pomkla

Přidáno: 13. března 2019

• Pěkný nadčasový design.
  • VELMI kvalitní reprodukce.
  • Perfektně zvukově vyladěné, žádné chrchlání na max.
  • Možnost umístění na zeď.
  • Jednoduché nastavení (easy start).
  • Snadné propojení s TV.
  • BD/DVD přehrávač.
  • Bluetooth/Wifi.
  • Velká spokojenost.
  • Prostě SONY.
  • Menu není v CZ.

Vlastnil jsem 10 let repro 5:1 od Sony a byla potřeba trochu jít s dobou :-) .
Velmi mě zaujalo toto domácí kino též od Sony a mohu jen a jen doporučit.
Nechápu jak tu někdo může napsat že produkce je jako ze sudu, není to pravda, produkce (zvuk) velmi vyvážený a čistý, výkon mě mile překvapil v této cenové kategorii, pokud toto domácí kino někomu připadá zvuk jak ze sudu tak asi měl výrobek od firmy "Harman" za 25 tisíc a to bohužel nelze srovnávat v této cenové kategorii.
Za tuto cenu je to vynikající domácí kino, který ozdobí v obýváku nadčasovým designem a velmi kvalitním zvukem.
Instalace je velmi snadná a propojení s TV bez problému.
V menu které probíhá v TV je spoustu nastavení , kde si můžete jednotlivý reproduktor nastavit podle vašeho v kusu.
Bohužel nechápu proč Sony které tu je na trhu X- let nelokalizuje všechny svoje produkty do CZ.
Přehrává veškeré DVD/BD nosiče, neměl jsem zatím žádný problém.
Za mě výborná kvalita tohoto domácího kina, jsem velmi spokojen.

LG LHB645N

LG LHB645N

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2019

Zakoupeno v Electro World

Vše OK.

Jara Navrátil Jara Navrátil

Přidáno: 4. března 2019

• Dobrý zvuk a přehrává jakýkoli formát i extérního hadru.Když byl problém s přehrátím tak stačí nastavit v nastavení a zvuk je rozdělený do 5.1.Spokojenost i dodáním přes MAAL.Cena a výkon jdou spolu.Doporučujii
  • Nastavení pro každý vstup je alchymie a prvních 14 dní používání je pro cholerika smrt.Starší domácí kina od Panasonic měli na dálkovém ovladači na každý vstup tlačítko,ale teď má tato mašina spoustu funkcí co jsou velké + a to by se na DO nevlezlo Tak každé přepnutí se musí vlézt do menu Ale i tak to stojí za to jít do toho.Trochu mě vadí i vzhled hlavní jednotky a ovládání hlasitosti Na starších modelech byl chromovaný potenciometr a dnes jen tlačítka co se musí při ovládání hledat.

Panasonic nikdy nezklamal a někdy mě jeho kvalita i zamrzí,protože ono to pořád funguje a tím pádem mám doma 12 let starý model :) Doporučuji a užijí si i při sledování filmu sousedi

Sony BDV-E2100

Sony BDV-E2100

Přidáno: 5. února 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Stále jsem zboží neobržela nemůžu produkt posoudit.

Přidáno: 30. ledna 2019

• dobrý zvuk, pěkný vzhled
  • neustále zapínání a vypínání ventilátoru - jde slyšet. Zvuk přes optiku má spoždění oproti filmu - nedá se tak dívat na film z TV a zvuk v kině. Občas nenačte nově koupené DVD a sekne se dokud se nevytáhne ze zásuvky. Katastrofální přepínání vstupu a rádia.

Pro hodně trpělivé lidi. Není to špatné, zvuk je skvělý ale... znovu bych nekoupil. Není české menu. Ovládání Youtube - nemožné díky sekání a pomalsti systému.

Ověřený zákazník PanaStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2019

Zakoupeno v PanaStore.cz

• Nemá České menu

Onkyo HT-S5805

Onkyo HT-S5805

Přidáno: 15. ledna 2019

• Dobrý prostorový zvuk
  • Špatný zvuk v režimu stereo
  • špatné dílenské zpracování reprobeden
  • první reciever přestal hrát po 7 dnech
  • nepoznáte jestli hraje DTS HD-MA nebo Atmos (podle mě jen reklamní trik)

Špatný zvuk v režimu stereo subwoofer jako by přestal hrát nebo hrál méně
a při nižších hlasitostech se dokonce vypíná, to má za následek že hrají jen středy a výšky.
subwoofer má automatické vypínání a zapínání a to nelze vypnout sub se potom nečekaně vypíná (při hlasitosti pod 15 ve stereo režimu)
(když subwoofer nastavím aby více vykresloval hudbu v režinu sterea tak při sledování filmu v DTS 7.1 je znát že subwoofer jede nadoraz a musím mu ubrat a samozřejmě ve stereu je to zase bez basu takže kompromis neexistuje)
zvuk je potřeba doladit a pohrát si z nastavením jinak obsahuje příliš výšek.
první reciever přestál hrát už po sedmi dnech (kam se poděla ta japonská kvalita?)
po odklopení mřížky repráků sem žasl jak onkyo odfláklo zpracování repráků když za samoté repro chce 12.000 (SKS-HT588)
standartní něčím potřísněné papíráky a basreflex z ruličky od toaletního papíru a na mě nepůsobí dobře.
sorround repra jsou eště horší tam se ani neobtěžovali měnič dát do prostřed .
Automatická kalibrace je dobrá jen na začátku aby se repráky tak nějak zkalibrovali ale stejně je potřeba zvuk doladit.
Abych jen nekritizoval tak ONKYO HT-S5805 prostorově hraje tak dobře že při sledování filmů nepoznáte jestli je zvuk DTS HD-MA nebo Atmos.otazkou je jestli je to dobře nebo špatně :D
(mezi českým DD a DTS EN je propastný rozdíl to poznate hned proto doporučuji sledovat filmy jen v origo znění)
Hudbu doporučuji poslouchat v režimu all stereo kde hrají všechny repro a vytváří tak dobrou atmosféru a dynamiku hudby.(Stereo nezapínat to je tragédie)
Onkyo mě docela zklamalo příště si pořídím nejspíš Denon reciever + Yamaha repro bude to stát určitě víc peněz ale aspoň to bude kvaliněší jak zvukem tak zpracováním.
Kdyby Onkyo HT-S5805 stálo tak o 5000 míň nedostaky by se dali v pohodě překousnout ale za cenu 18.500 nedoporučuji.

Panasonic SC-BTT465EG

Panasonic SC-BTT465EG

Přidáno: 13. ledna 2019

• snadná instalace
  • kvalitní zvuk
  • absence češtiny
  • složité přepínání vstupů
  • složité ovládání(cca po měsíci se dá zvyknout)

měl jsem domácí kino sony cca 10 let a rozhodně mělo jednodušší
ovladání a automatické přepínání vstupů.
Ozvučení místnosti je výborné.
zatím vše přehráva bez problémů.
v této cenové hladině moc na výběr není.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25