Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Yamaha YHT-1840

Yamaha YHT-1840

Přidáno: 6. ledna 2018

• Dobré rozmezí hlasitosti
  • Jednoduchá montáž
  • Intuitivní ovládání
  • Krátké kabely
  • Prodleva při přepínání

Zesilovač jsem si vybral z několika důvodů. Zaprvé je to čistě zesilovač s reproduktory bez, pro mě zbytečného, blueray přehrávače. Dále má zesilovač 4 HDMI vstupy a kabeláž není vestavěná v reproduktorech, takže jdou jednoduše prodloužit. To je vše co jsem od domácího kina vyžadoval. Zesilovač používám ve spojení s projektorem Optoma HD142x a obojí je vynikající.

Produkt byl dobře zabalen, a odbalování zabralo poměrně dost času, ale vše bylo nepoškozeno. Po rozbalení jsem zjisitl, že je propojovací kabel, pouze jeden a dlouhý jen 24m, což je na 6 reproduktorů poměrně málo.

Samotná instalace reproduktorů je jednoduchá, lze je pověsit na vruty, popřípadě dokoupit konzole a našroubovat na ně nebo je jednoduše položit na poličku, v balení jsou taky přiloženy gumové nalepovací podložky. Zapojování kabelu vyžaduje určitou znalost. Je potřeba odstranit trochu bužírky z kabelů a pak je správně zapojit podle polarity.

Po úspěšném zapojení přišlo zkoušení výkonu. Na první poslech, jsem byl trochu zklamaný. Zvuk z malých reproduktorů byl plochý a subwofer moc nehrál. Nicméně se po čase rozehrál a hloubce basů taky přispělo rozmístění nábytku a nová sedačka. V menu se dá nastavit ekvalizer každého reproduktoru zvlášť, bohužel to chce trochu vědět co a jak na grafickém ekvalizéru upravit a nastavení nelze kopírovat a je třeba editovat každý reproduktor ručně.

Dále lze v menu nastavit vzdálenost reproduktorů od poslechové pozice a jednotlivě hlasitost.

Samotné ovládání soustavy je jednoduché, nicméně přepínání mezi zvukovými módy není plynulé a dochází ke zhruba vteřinovým hluchým místům, což může být nepříjemné zejména při sledování filmů. To samé se stává při poslechu rádia a špatném příjmu signálu, kdy zesilovač přepíná mezi stereo a mono módem. Po čase je to velice otravné.

Celkově na mě toto domácí kino působí kladně, design a zpracování je kvalitní. Výkon reproduktorů je dostatečný. V pokoji o 20m čtverečních jsem zatím nepotřeboval dát hlasitost na maximum. Domácí kino má vše co potřebuji a cená je taky poměrně příznivá.

Přidáno: 31. prosince 2017

• funguje skvěle

Přidáno: 25. prosince 2017

• Dobrá cena.
  • Dobrá podpora a aktualizace firmware.
  • OS je v češtině (na rozdíl od Panasonic a SONY BR přehrávačů).
  • Ukrutné kabely k 2.1 repru.
  • Satelitní repro hraje vzhledem k provedení (plast a malé rozměry) lacině.
  • Orientace v OS není pro seniory.
  • Hlučnější mechanika.

Prosincový (2017) fw 1017.3 přehrává i hudební formát ALAC (m4a).

Harman Kardon HD COM 1515

Harman Kardon HD COM 1515

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2017

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• Výborně sladěný zvuk jak pro domácí kino, tak i pro poslech hudby, kde zvuk nepostrádá určitý druh muzikálnosti . Rozhodně je to mnohem lepší varianta (v rámci cenové relace) jako nákup soundbaru či překližkoplastových domácích kin LG a pod. K předním repro je dobré přikoupit firemní stojany Harman/Kardon HTFS 2 kterou jsou výborně designově sladěny s repro.
  • Vše funguje jak má bez problémů

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2017

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Za ty peníze velice slušný výrobek.

Sony BDV-N5200W

• 1

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Velmi kvalitní výrobek za příjemnou cenu

Přidáno: 7. prosince 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

Máme jen krátce, tak zatím OK.
bylo by dobré, kdyby součástí zařízení byly i všechny potřebné kabely...

Panasonic SC-BTT465EG

Panasonic SC-BTT465EG

Přidáno: 5. prosince 2017

• snadná instalace

Samsung HT-J5150

Samsung HT-J5150

Přidáno: 5. prosince 2017

• technicke parametry sedi
  • Design repro absolutne nekoresponduje s bednama ktere jsou na obrazku... maji byt odkryte repracky ale prijdou zadelane klasickou kovovou mrizkou .... kdyz jsem je prisla vratit bylo mi receno ze obrazky jsou jen ilustracni ?! to snad ne ze....

Sony BDV-E2100

Sony BDV-E2100

Karel Dvorak Karel Dvorak

Přidáno: 30. listopadu 2017

• Rychlé nabíhá.
  • Rychlé se i načtou poměrně velké USB disky
  • DLNA má občas problém přetáčet a občas DLNA cca 1min neraguje
  • Dálkový ovladač není initivní - není vhodný na tmu.

Produkt si nechám z důvodu že spolehlivě pracuje s USB disky a má WI-FI. Nemám možnost tahat kabel proto mám v této cenové relaci jen tuto možnost. Pokud preferuje DLNA tak bych se podíval po jiném produktu. Ovladač se za tmi špatně ovládá, neboť tlačítka jsou malá a příliš u sebe. Pokud film vypnete, tak po opětovném zapnutí kina začne od začátku. Stará avi soubory nepřečte. Obraz se občas seká při přehrávání z DLNA, přitom nezáleží na množství přenesených dat. Dělají to i menší filmy, takže to nebrzdí přenosová rychlost routeru.

Ověřený zákazník LGshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. listopadu 2017

Zakoupeno v LGshop.cz

Domácí kino splňovalo požadavky. Jsem s ním spokojená. Složitější ovlávání, ale to je o zvyku.

LG LHB645

LG LHB645

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2017

(naposledy upraveno 23. prosince 2017)

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Kvalitní zvuk, hlavně basy (fotr je z toho na prášky :-)
  • Výborná komunikace s LG telkou (simplink) vše jedním ovladačem. Samo se zapne-vypne supr.
  • Výborná komunikace přes bluetooth s mobilem (přehrávání hudby) , stačí spárovat a pak už se zapíná automaticky při zapnutí bluetooth na mobilu, samozřejmě bez zapnutí televize. Ovšem má to i své úskalí, to když se vám ráno zapne při buzení i domácí kino a vzbudíte celý barák :-D
  • Stará DVD přehrává bez problému a obrazově vylepšuje, ale zázrak nečekejte neb z VHS fullhd neuděláš.
  • Dostatečně dlouhé kabely k zadním reproduktorům cca 10m
  • Větráček! - není hlučný, ale je slyšet. U domácího kina bych očekával důraz na kvalitu zvuku, včetně toho, aby ho nic nerušilo. Je to až nepochopitelné, protože moje LG PLAZMOVÁ televize je absolutně bezhlučná, ačkoliv bych hluk očekával spíše u ni.
  • Na úložišti Zyxel nevidí žádný video soubor kromě souborů s příponou MPG, ačkoliv moje televize je vidí. Asi nějaký problém s verzí softwaru na úložišti.

Kvalitní domácí kino za rozumnou cenu, až na ten větráček přesně to co jsem od něj očekával.

Samsung HT-J5500

Samsung HT-J5500

Přidáno: 19. listopadu 2017

• Krásný vzhled
  • Výborný zvuk
  • Aktivní ventilátor na chlazení,který je slyšet a to i při vyšší hlasitosti a to proto, že někdy ve filmech jsou tišší scény. To podle mě úplně ničí ten zážitek ze sledování

Kino jsem koupil nové a do 14 dnů jsem ho vrátil

Panasonic SC-BTT405EG

Panasonic SC-BTT405EG

Přidáno: 14. listopadu 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

Není problém.Vše funguje OK.

Sony BDV-E4100

Sony BDV-E4100

Přidáno: 13. listopadu 2017

• perfektni. vše je super.

LG LHD645

LG LHD645

Julii Julii

Přidáno: 1. listopadu 2017

• Úžasný zvuk
  • Zatím přehrálo všechny formáty
  • Jednoduché menu
  • Žádné

S domácím kinem jsem moc moc spokojená
A doporučila bych všem

LG LHA755

LG LHA755

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2017

(naposledy upraveno 29. října 2017)

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• nenin cas

Přidáno: 28. října 2017

• Kvalita zvuku
  • Výkon
  • Má ARC (a tunu dalších funkcí)
  • Zaboha nemůžu přijít na to proč puštěný film na tomto bluray přehrávači dynamicky pohybuje i s nastaveným podsvícením televize (na TV tato fičura vypnutá).
  • Nemá 4K.

Velmi výkonné domácí kino s 3D fullHD bluray. Zvuk i obraz kvalitní, ovládání je jednoduché, lze nastavit zap/vyp spolu s TV, zvuk z TV přes HDMI ARC do kina (obdoba aux :)). Podporuje naprosto všechny formáty zvuku (z Atmosu "udělá" 5.1), zvládá TrueHD a DTS-HD, filmy s tímto zvukem opravdu ovládnou obývák, zvuk je v tu chvíli dokonalý. Pokud nechcete utrácet za Onkyo apod., pak toto je dobrá volba.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25