Nejnovější recenze ze sekce Domácí kina

Ověřený zákazník Sony Center Ověřený zákazník

Samsung HT-J5150

Samsung HT-J5150

MipeCZ MipeCZ

Přidáno: 16. dubna 2018

• Funkční s externím 2TB HDD.
  • Možnost zavěšení na zeď.
  • Jednoduchá instalace.
  • Elegantní vzhled.
  • Kvalitní zvuk.
  • Cena. (asi vím proč)
  • Po pár minutách bzučí v rytmu BD přehrávače, přenáší se z něj do reproduktorů jakýsi elektrický element a při tišších filmových pasáží ruší.
  • Rušivý ventilátor, doporučuji přehrávač zavřít do nějaké prosklené skříňky.
  • Součástí obsahu není žádný propojovací kabel s TV, dokupte.
  • Titulky u filmů jsou docela kostrbaté, mnoho fontů textu asi nepodporuje.

Až na zmíněné zápory by se jednalo o velmi kvalitní produkt za dobrou cenu, ale hluchý nejsem, vráceno.

Samsung HT-J5500

• Mohutné basy
  • Prostorový zvuk
  • Kvalita zpracování
  • Doporučil bych tento výrobek
  • Hodně muziky za dobré peníze
  • Malá nevýhoda je že při zapnutí/vypnutí cvakne

Tento výrobek jsem si vybral , protože Onkyo patří mezi kvalitní výrobce v tomto segmentu, tento výrobek patří mezi levnější, je to proskušenější uživatelé, kvalita odpovídá ceně, funguje jak jsem očekával, hodí se pouze na filmy a hudbu

LG LHB655NW

LG LHB655NW

Přidáno: 30. března 2018

• Opravdu výborný prostorový zvuk!
  • Dekodéry Dolby Thru HD+DTS HD Master audio!
  • Excelentní obraz z Blu-ray do UHD TV!!!
  • Kablíčky v příslušenství se dají nahradit kvalitnějšími!
  • Snad jen ty káblíčky velikosti subtilní tkaničky!!!

Mám doma komponentové dom. kino za zhruba 100 tisíc a tohle jsem koupil přítelkyni a měl z toho docela obavy,ale nakonec fakt fakt dobrý,doporučuji!!!

Samsung HT-J5550W

Samsung HT-J5550W

Přidáno: 28. března 2018

obchod super
skvělý personál
poradí
doporučí

Přidáno: 17. března 2018

• z reproduktorů se ozývá pískaní - kromě digitálního vstupu, tam se to naštěstí neprojevuje
  • reklamace neuznána - údajně je to v této cenové kategorii normální

Onkyo HT-S3800

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. února 2018

• Zvuk super
  • Delka kabelu

Tady jsem se dočetl že při hudbě hrají jen přední reproduktory,nevím jestli dotyčny to neumí nastavit,ale mě hrají všecky reproduktory.

Přidáno: 19. února 2018

(naposledy upraveno 19. února 2018)

• Kvalitní zvuk i obraz,snadné zapojení,prostě kvalitní

Kupte,nebudete litovat a jen si budete užívat,zvuk i obraz.Zakoupeno v prodejně Datart.

Samsung HT-D550

Samsung HT-D550

Přidáno: 15. února 2018

• skvělý zvuk vzhled a jednoduché ovládání

LG LHB675

LG LHB675

Přidáno: 4. února 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• přehraje záznam z externího HDD 4TB, což mi samotná TV nevzala :-)
  • neumí přehrát všechny formáty :-(

Harman Kardon BDS 485S

Harman Kardon BDS 485S

Přidáno: 3. února 2018

• Je to domáce kino, ale má aj veľmi slušný stereo zvuk. Originálne reproduktory som zatiaľ neodskúšal, ale vyzerajú veľmi poctivo prevedené. Používam veľmi kvalitné regálové reproduktory s veľkosťou 20x35x30cm a zvuk je z dobrej nahrávky veľmi príjemný, cítiť poriadnu silu, basy (bez subwoofera) dokážu masírovať aj sedačku (miestnosť 4,5x7m), stredy čisté, spevák je takmer s Vami v izbe, výšky jemné a vôbec nie sú agresívne.
  • Výkon je udávaný 2x 65 watt (niekomu sa môže zdať málo), ale je poctivý a utiahne aj poriadne a menej citlivé reproduktory. V menu sa dá prispôsobiť frekvenčný rozsah do reproduktorov od 20 hz vyššie, zvoliť subwoofer, alebo nie - teda nie ste odkázaní na originál reproduktory ako to u lacnejších výrobcov býva...
  • Pre mňa je tiež veľmi praktická možnosť úplne jednoducho prehrávať skladby z mobilu cez bluetooth a USB skoro nepoužívam. Dosah bluetooth je po celom dome, takže paráda. Inak by ste museli zapnúť TV a cez menu sa prepracovať kam chcete. Čo sa týka kvality obrazu, tak v recenziách sa udáva že je výborný a to môžem potvrdiť. Z Blu ray, ale aj napr. AVI cez USB.
  • Privítal by som nižšiu cenu. Ale zároveň neľutujem kúpu, lebo sa jedná o zvukovo a dizajnovo perfektné zariadenie (aj polovičkám sa bude páčiť) a pokojne ho odporúčam.

Přidáno: 1. února 2018

• Slušný vzhled

Panasonic SC-BTT885EG

Panasonic SC-BTT885EG

Ověřený zákazník BScom s.r.o. RadekPetr1

Přidáno: 23. ledna 2018

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Slušný zvuk i pro poslech hudby
  • Elegantní provedení reproduktorů
  • Citlivý tuner
  • Naprosto bezproblémové propojení bezdrátových surround reproduktorů
  • Nemožnost přepnout např. na poslech radia bez nutnosti zapnout televizor - na dálkovém ovladači chybí možnost rychlého výběru zdroje signálu
  • Složitější ladění stanic rádia
  • Podle manuálu má mít RDS, ale ve skutečnosti RDS chybí

Panasonic SC-BTT465EG

Panasonic SC-BTT465EG

Přidáno: 22. ledna 2018

• Poměr Cena/Výkon
  • Pěkný design
  • Krátka kabeláž k malým bedýnkám (vyřešeno ponecháním starých kabelů od předchozího kina)

Samsung HT-J4200

Samsung HT-J4200

Přidáno: 19. ledna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Satelitním bedýnkám chybí jakékoliv výšky. Nedá se vylepšit ani ekvalizérem. Nutno dokoupit lepší.

Harman Kardon HD COM 1515

Harman Kardon HD COM 1515

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Ideální pro menší prostory
  • Dobrý zvuk

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost s výrobkem. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Přidáno: 16. ledna 2018

• Cena (ne, že by byla až tak příznivá, ale celé toto odvětví je značně předražené, takže jen vůči ostatním produktům).
  • Kvalita zvuku
  • Výkon
  • Hlučnost přístroje

Kupoval jsem spíše pro přehrávání hudby, než ke sledování filmů. Absence českého menu mi až tak nevadí, ale stávat by se to nemělo - jednou se to tu prodává, tak má distributor zajistit i lokalizaci výrobku. Proč má zákazník, který si koupí produkt ještě hledat po internetu nějaké příručky a překlady? To už by si mohl začít dokupovat i chybějící součástky... To, že dnes hodně lidí umí anglicky není dostatečná omluva!

Teď ta horší věc - výkon je zcela nedostatečný! Nevím, jak to ostatní recenzenti zkoušeli, ale měli to zkoušet důkladněji, protože tohle je opravdu bída. To, že to trochu řve, neznamená, že je výkon dostatečný. Při vyšší hlasitosti subwoofer už jenom drnčí. A nejvyšší hlasitost rozhodně nerve uši, natož aby to byl nějaký prožitek. Když navíc zvýšíte hlasitost (Volume cca 28+), tak chlazení hučí takovým způsobem, že repráky mají co dělat, aby tu bednu přehlušily.

Problém je i s převodem zvuku do 3D. Už nevím, jaké kvalitnější soubory tam posílat (většinou .FLAC)... Když zvolím možnost hudba/digitální hudba apod., zvuk z těch malých reproduktorů vůbec nejde. Když zvolím nastavení 'auto' a další, které zvuk posílá do všech beden, kvalita je tak mizerná, že se raději smířím s tím, že ty dva malí chcípáci budou jen lapat prach.

Zvuk z předních sloupových reproduktorů je i vcelku kvalitní, ale to, že člověk může dva repráky zahodit a mizerná kvalita subwooferu, dojem velmi kazí. Doporučuji vyzkoušet a nekupovat online.
(I když je jasné, že i s tím bude problém - kde vás nechají pustit domácí kino trochu hlasitěji..)

Přidáno: 14. ledna 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• Bohužel v dnešní době chybí české menu, což považuji za dost zásadní problém

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25